Steam sepeti değerlendirmesi

Bilmiyorum, alınıyorsa bir tek bu SMS mesaj gönderme sürecinde 1 SMS gönderme ücreti neyse onu alıyordur. Eğer sorun o 50 lirayı faturadan çıkarıyorlar mı ise, hayır. 50 lira hediye. Bu yılın başında başlamış olup bu yılın sonuna kadar her ay, ayda 1 kere yapıp 50 lira uygulama içinde harcama bakiyesi kazanabiliyormuşsun. Sanırım onlar da yıl bitiminden sonra da belli bir süre hesabında kalıyor. Kimi insanlar böyle böyle içeride belli bir bakiye biriktirip biraz daha yüksek fiyatlı oyunları satın alıyorlar.

@samet36 bizim hızımız 16Mbps, sanırım en düşük paket :(

Yarın deneyeceğim hocam bakalım.

Başka önereceğiniz bir oyun var mı? Maksimum bütçe 250 olabilir.

Eki Görüntüle 1946445
Marvels avengers alabilirsin 25 tl şu an steamde . Müsteri hizmeti 30 eylülden sonra bitiyor ama hikayesi falan fena değil 10 saatlik bir oynanış için verilecek bir para ayrıca eylülden sonra mağazadan kalkacak .

Başka önereceğiniz bir oyun var mı? Maksimum bütçe 250 olabilir.

Eki Görüntüle 1946445
Bende csgodan çıkan 185 TL lik kasayı satıp 3 adet oyun satın aldım.

Kingdom Come
A Way Out
Titanfall 2

Marvels avengers alabilirsin 25 tl şu an steamde . Müsteri hizmeti 30 eylülden sonra bitiyor ama hikayesi falan fena değil 10 saatlik bir oynanış için verilecek bir para ayrıca eylülden sonra mağazadan kalkacak .
78 TL kaldı Steam cüzdanım da Marvel Avengers veya Far Cry4 alacağım.

Ulan oyun önereceğim 15 20 liraya aldığım oyunlar olmuş 200 300 lira olmuş.

Ulan oyun önereceğim 15 20 liraya aldığım oyunlar olmuş 200 300 lira olmuş.

Batman Arkham City GOTY alınabilir fiyatı iyi.
Deus Ex'in fiyatı da iyi.

Eğer Türk Telekom evde internet kullanıcısıysan Metal Gear Solid V'i Steam'den alma. Onun yerine Türk Telekom kampanyasına katılıp Türk Telekom'un oyun mağazası olan Play Store'da 50 liralık bir harcama bütçesi kazanıp MGS V'i 52-50 = 2 liraya alabilirsin. Satın almadan önce siteye üye ol. Satın almadan sonra üye olurken verdiğin mail adresine key gönderecekler onunla Steam üzerinden aktive edebilirisin. Güvenilir sitedir, türktelokum'un zaten ve ben de önceden alışveriş yaptım.

Rehber Türk Telekom ile ücretsiz 50TL e-pin kodu almak

Hocam yarın hatırlatirmisiniz

Geri
Yukarı