Steam sepeti nasıl?

Skyrim'in zamanı geçti bence, onu çıkarıp yerine indirimdeki paketlerden birini koyarsanız daha kârda olursunuz.

Zamanı geçti mi dostum Skyrim hala deli gibi mod yapılıyor yeni modlarla görev ekleniyor Skyrim devri bitmesi çok çok zor. Ama tabii the Elder Scrolls 6 çıkarsa devri biter.

Dostum 50 bin liralık Steam hesabım var eğer bütçeni arttırabilirsen metroyu da eklediğinde şu indirim döneminde ki en iyi indirimi almış oyunları alacaksın.
Büyük ihtimalle 2. Elini ucuza getirmiş şansın da yaver gitmiş hesabı güvenlice almış steam hesabım steam hesabım diye geziyorsun forumda :D baktım hesabına adam akıllı oynamamışsın bile pahalı olsa ne olucak oynamadıktan sonra 🤣 ( he ayrıca bırak 50k yı, sıfırını dizsen 20k etmez sallamışsın epey)

Tek başına Skyrim seni ölene kadar oynatır bu arada aşağıda yazanlara aldırış etmeyin.Dead space on numara bir oyundur,Mass Effecti yerden yere vurur.Oynamadiysaniz Bioshock öneririm Bioshock oynamamış birisi hikayeli oyunlar hakkında konuşmasın.
Bioshock oynamadım,
Drogon age
Dead space serisi
Metro serisi
Deus ex
Space ops:the Line
Halo
This war of mine
S.T.A.L.K.E.R
Fallout New Vegas
FEAR...
Hikayeli oyunlar hakkında konuşa bileceğimi düşünüyorum.
Hem bioshock seriside var bende ama zaman yok.
Screenshot_2023-05-23-00-04-13-211_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Dead Space serisini oynamıştım, 3. oyun bugüne dek oynadığım en kötü oyunlardan biridir. Mass Effect Andromeda'nın da pek çok kez diğer oyunlara benzemediğini ve sevilmediğini duymuştum. Yine de sizin kararınız.

Steam sepetin çok güzel özellikle V Rising benim favori hayyatta kalma oyunum çok keyifli ama konudan bağımsız Steam dışında Diablo serisini de deneyebilirsin yani Diablo serisi de güzel hazır bu kadar popüler iken bir şans vermelisin bence.

Tek başına Skyrim seni ölene kadar oynatır bu arada aşağıda yazanlara aldırış etmeyin.Dead space on numara bir oyundur,Mass Effecti yerden yere vurur.Oynamadiysaniz Bioshock öneririm Bioshock oynamamış birisi hikayeli oyunlar hakkında konuşmasın.
Zevkler ve renkler falan ama Dead Space Mass Effect'in DLC'si olamaz. 😆

Dragon Age: Origins'i 150 saat oynadım Skyrim'i 20 saat falan. Morrowind'i modlu daha çok oynadım. Yeni gençlik bilmez.

Dostum 50 bin liralık Steam hesabım var eğer bütçeni arttırabilirsen metroyu da eklediğinde şu indirim döneminde ki en iyi indirimi almış oyunları alacaksın.
Hocam steam de satılan metro paketinde tüm oyunlasrı var mı ? Birde epic ve steam de bazıları ücretsiz verilmiş ti sanırım.

Eki Görüntüle 1787174

Dragon Age serisi nasıldır? Bir tek ondan şüpheliyim. Ya bunları alıcam ya da Bioware Mega Collection ı çıkarıp yerine EA Sci-Fi Collection alacağım. Eklemek istedğiniz oyun varsa çok pahalı olmadığı sürece önerilere açığım.
Bioware collection içerisindeki oyunların hemen hemen hepsine xbox/eaplay üyeliğiyle ayda 30₺ ye oynayabilirsiniz. Bence satın almak gereksiz. EA oyunları da keza öyle. Biraz daha araştırın derim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı