Steam sepeti yorumlama

Knk Ea pro Sanırsam game pass'in içinde vardı tam emin değilim 1 aylık game pass 30 tl daha uyguna gelebilir ama sen bilirsin tabi ki
Ea Pro yok sanırım GamePass'te.

"Xbox Game Pass Ultimate ve PC Game Pass üyeleri, EA Play'i alır. EA Play Pro, yalnızca EA'in bilgisayar platformları olan Origin'de ve EA uygulamasında (şu anda beta sürümünde) kullanılabilir."

Calisto fiyatını hak eden bir oyun değil. RE2 çıkart onun yerine bunu ekle:

Calisto yu çıkarınız gerek yok.

Hocalarım Callisto Protocol'ün neden fiyatını hak etmediğini düşünüyorsunuz? Şu zamanda bence o fiyata göre gayet iyi bir oyun gibi geliyor bana gameplay videolarında. Bende daha yeni aldım ama deneme fırsatım olmadı. Oyunun eksilerini söyler misiniz size zahmet. Belki iade eder başka oyunlara yönelirim.

Hocalarım Callisto Protocol'ün neden fiyatını hak etmediğini düşünüyorsunuz? Şu zamanda bence o fiyata göre gayet iyi bir oyun gibi geliyor bana gameplay videolarında. Bende daha yeni aldım ama deneme fırsatım olmadı. Oyunun eksilerini söyler misiniz size zahmet. Belki iade eder başka oyunlara yönelirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

16.46'dan itibaren özet geçiyor. 26. dakikaya kadar iyi anlatmışlar.Tam bir rezillik bu oyun.

Merhaba,

Bu şekilde bir sepet yaptım. Çöp vs. dediğiniz varsa ya da farklı öneri olursa tekrar değerlendireceği

Eki Görüntüle 1844859

Artı olarak BF V ya da BF 2042 almayı düşünüyorum. Şu an EA Pro üzerinden BF V multi olarak oynuyorum. Ama her ay 150 lira vermek fazla geldi EA Pro'ya. Çünkü yakın zamanda başka bir oyun oynamayacağım ordan. BF 2042 mi almamı önerirsiniz BF V mi?
2042 den uzak durun 150 TL çöp oldu.

Seçtiğin ürünlere bir şey diyemem. Herkesin oyun zevki farklıdır ama BF5 BF2042 hangisidir diye soruyorsan, kesinlikle BF2042 al. BF5 eski oyun olmasının yanı sıra Battlefield tarihin en çok hile yuvası olan oyunudur. Ayrıca BF 2042 için olumsuz yorum yapanlara da aldırış etmemeni tavsiye ediyorum. Oyun ilk çıkışıyla hala kıyas ediliyor. Bir ton güncelleme geldi bir ton sorunlar giderildi şu an çok güzel oynanabilir bir oyun.

Seçtiğin ürünlere bir şey diyemem. Herkesin oyun zevki farklıdır ama BF5 BF2042 hangisidir diye soruyorsan, kesinlikle BF2042 al. BF5 eski oyun olmasının yanı sıra Battlefield tarihin en çok hile yuvası olan oyunudur. Ayrıca BF 2042 için olumsuz yorum yapanlara da aldırış etmemeni tavsiye ediyorum. Oyun ilk çıkışıyla hala kıyas ediliyor. Bir ton güncelleme geldi bir ton sorunlar giderildi şu an çok güzel oynanabilir bir oyun.
İkisini de denedim dün ve bugün itibariyle.
BF 5 geçtiği dönem itibariyle daha çok hoşuma gitmiş olsa da 2042'yi tercih edeceğim. Oynanış ve grafik bakımından daha iyi. Herhangi bir teknik sorunla da karşılaşmadım 2K çözünürlük Ultra + RT ile 140-10 FPS görüyor. Herhalde güncellemelerle optimizasyonu baya iyileştirmişler. Tabii bir de dediğin gibi hile hurda işleri çok fazla imiş BF 5'te.

Merhaba,

Bu şekilde bir sepet yaptım. Çöp vs. dediğiniz varsa ya da farklı öneri olursa tekrar değerlendireceği

Eki Görüntüle 1844859

Artı olarak BF V ya da BF 2042 almayı düşünüyorum. Şu an EA Pro üzerinden BF V multi olarak oynuyorum. Ama her ay 150 lira vermek fazla geldi EA Pro'ya. Çünkü yakın zamanda başka bir oyun oynamayacağım ordan. BF 2042 mi almamı önerirsiniz BF V mi?
Bf 2042 almalısın bence.

Geri
Yukarı