Steam sepetim nasıl?

Hayır mekanikler eskir ve eskimeleri gelişimin doğal sonucudur. Alan Wake 2010 da çıktıgında da vasat bir oyundu. Ayrıca Alan Wake korku oyunu değildir. Alan Wake'e korku oyunu demek için daha önce hiç korku oyunu oynamamış olmak gerekir. Oynaması 2010 da bile iyi bir deneyim değilken 2023 de ise tamamen gereksizdir.
E ben ne dedim? İlk çıktıgında yeni olmayan şey nasıl eskiyecek? Aynı şeyi farkı kelimelerle söylüyorsun. Alan Wake gayet korku oyunudur. Çok korkutması falan gerekmiyor. Korku türdür. Senin incelemesini izlemediğin kadar korku oyunu oynadım.

Hikaye için gayet oynanır. Oyunun efsane bir sonu var. Bu bile tek başına onu korku oyunu yapar da, 2 dakikadan biraz daha fazla dikkat süresi gerekiyor bunlar için.

Bütçem maksimum 50 lira. Sizce Steam sepetim nasıl? Alinmasi ya da cikartilmasi gereken bir şey var mı?
Sistemim:
  • R7 350.
  • i7 860.
  • Intel H55.

Eki Görüntüle 1851971
Assetto Corsa'yı bende almıştım ancak aldıktan 4 gün sonra oyun asla açılmamaya başladı. "Themes" dosyasıyla alakalı bir hata veriyordu daha açılmadan. Çözümünü hiç bir yerde bulamadım ve oyunu iade ettim. Almayın diye değil ancak alacaksanız aklınızda bulunsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı