Steam sepetim nasıl?

Hocam ben aseton Corsa aldım sarmadı beni ben iade ettim sizde almayın haritası yok serbest sürüş için mod gerekiyor modlarda 3GB falan uğrastiriyor ve değmez.

Oyunları almadıysan benimle herhangi bir yerden iletişime geçebilir misin?

Hocam aldım ama daha farklı oyunları aldım.

Hocam ben aseton Corsa aldım sarmadı beni ben iade ettim sizde almayın haritası yok serbest sürüş için mod gerekiyor modlarda 3GB falan uğrastiriyor ve değmez.

Hocam o zaman iade ediyorum bir de idare edersem yaz indirimlerinin sonuna kadar param gelir mi?

Hocam Batman kaldirmazda just case 3 kaldırır mı?

Ben bir de klavyeyle oynayacagım kuskuya girdim acaba almasammi ama bayağı indirimde.
Bence alma Assetto Corsa ben aldım zamanında 6 TL ye adamlar daha kontrol tuşlarını atmamışlar kendin gidip kontrolleri atayacaksın Just Cause 3 çok güzeldir ben 100 save kurdum etrafta kaos falan çıkardım ama en güzeli bence wingsuit ile gezmek bide modlar ile uçtuğun hızı arttırmak üff diyorum eğer Süpermen vari bir deneyim arıyorsan al tabii benim dediğim XXL paketini al bütün eğlence o pakette var ayrıca batman alabilirsin 1 ve 2 oyunları oynarsın ama knight yani 3'ü oynayamaz sın ona göre seç ama ben Asylum ve City'yi oynamış biri olarak al derim bence hem Türkçe yaması'da var.

Hocam bir de JS3 hakkinda ne dusunuyorsunuz kaldırır mı benim PC.
Sisteminiz nedir hocam?

Bence alma Assetto Corsa ben aldım zamanında 6 TL'ye adamlar daha kontrol tuşlarını atmamışlar kendin gidip kontrolleri atayacaksın Just Cause 3 çok güzeldir ben 100 save kurdum etrafta kaos falan çıkardım ama en güzeli bence wingsuit ile gezmek bir de modlar ile uçtuğun hızı arttırmak üff diyorum eğer süpermen vari bir deneyim arıyorsan al tabii benim dediğim xxl paketini al bütün eğlence o pakette var ayrıca Batman alabilirsin 1 ve 2 oyunları oynarsın ama Knight yani 3'ü oynayamaz sın ona göre seç ama ben asylum ve City'yi oynamış biri olarak al derim bence hem Türkçe yaması'da var.

Sisteminiz nedir hocam?

Hocam konu mesajında var.

Ağlamış zengin bebesi.

Hocam konu mesajında var.
Hocam sizin ekran kartınız ile ilgili sadece şu test videosunu bulabildim oda R7 350X ile yapılmış bu videoda dikkat ederseniz Just Cause 4 testi yapmış arkadaş en düşükte 30 FPS veriyor buradan Just Cause 3 oynadığınız düşünürsek muhtemel olarak en düşükte 55-60 alırsınız yada daha fazla çünkü 4 optimize değil ama 3 baya optimize bir oyun bence alın derim baktınız olmadı en kötü iade edersiniz ama ben şahsen sistemim iyi olduğu için aşırı derecede yüksek FPS alıyordum malum oyun baya iyi optimize edilmiş yinede yok kaldırmıyor derseniz Just Cause 2'ye bakabilirsiniz ama söyleyeyim 2'de wingsuit yok bu aklınızda bulunsun bahsettiğim video şudur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ağlamış zengin bebesi.

Hocam sizin ekran kartınız ile ilgili sadece şu test videosunu bulabildim oda R7 350X ile yapılmış bu videoda dikkat ederseniz Just Cause 4 testi yapmış arkadaş en düşükte 30 FPS veriyor buradan Just Cause 3 oynadığınız düşünürsek muhtemel olarak en düşükte 55-60 alırsınız yada daha fazla çünkü 4 optimize değil ama 3 baya optimize bir oyun bence alın derim baktınız olmadı en kötü iade edersiniz ama ben şahsen sistemim iyi olduğu için aşırı derecede yüksek FPS alıyordum malum oyun baya iyi optimize edilmiş yinede yok kaldırmıyor derseniz Just Cause 2'ye bakabilirsiniz ama söyleyeyim 2'de wingsuit yok bu aklınızda bulunsun bahsettiğim video şudur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Biraz yanlış bir tahmin oldu 60+ ve üzeri alırsınız biraz daha inceledim.

Ağlamış zengin bebesi.

Hocam sizin ekran kartınız ile ilgili sadece şu test videosunu bulabildim oda R7 350X ile yapılmış bu videoda dikkat ederseniz Just Cause 4 testi yapmış arkadaş en düşükte 30 FPS veriyor buradan Just Cause 3 oynadığınız düşünürsek muhtemel olarak en düşükte 55-60 alırsınız ya da daha fazla çünkü 4 optimize değil ama 3 bayağı optimize bir oyun bence alın derim baktınız olmadı en kötü iade edersiniz ama ben şahsen sistemim iyi olduğu için aşırı derecede yüksek FPS alıyordum malum oyun bayağı iyi optimize edilmiş yine de yok kaldırmıyor derseniz Just Cause 2'ye bakabilirsiniz ama söyleyeyim 2'de wingsuit yok bu aklınızda bulunsun bahsettiğim video şudur.

Hocam ben Steam'e parayı yatırdım 80 liralık oyunlar aldımda bir 40 lira daha yatıracağım bunun gibi indirimler bir daha gelmez.

Ağlamış zengin bebesi.

Hocam sizin ekran kartınız ile ilgili sadece şu test videosunu bulabildim oda R7 350X ile yapılmış bu videoda dikkat ederseniz Just Cause 4 testi yapmış arkadaş en düşükte 30 FPS veriyor buradan Just Cause 3 oynadığınız düşünürsek muhtemel olarak en düşükte 55-60 alırsınız ya da daha fazla çünkü 4 optimize değil ama 3 bayağı optimize bir oyun bence alın derim baktınız olmadı en kötü iade edersiniz ama ben şahsen sistemim iyi olduğu için aşırı derecede yüksek FPS alıyordum malum oyun bayağı iyi optimize edilmiş yine de yok kaldırmıyor derseniz Just Cause 2'ye bakabilirsiniz ama söyleyeyim 2'de wingsuit yok bu aklınızda bulunsun bahsettiğim video şudur.

Hocam R7 350X le normal 350 arasında daglar kadar fark var ama soylediginiz icin teşekkürler bende biraz inceledim biraz internetten dediklerine gore 30+ FPS alıyorum.

Hocam ben Steam'e parayı yatırdım 80 liralık oyunlar aldımda bir 40 lira daha yatıracağım bunun gibi indirimler bir daha gelmez.

Hocam R7 350X le normal 350 arasında daglar kadar fark var ama soylediginiz icin teşekkürler bende biraz baktım 30+ FPS alıyorum.
Yine de güzel oyundur sandığınızdan daha iyi optimize bir oyun tabii karar sizin hikaye namına bir şey yok ama açık dünyada ordan oraya gezmek çok güzel tabii karar sizin iyi oyunlar hocam.

Geri
Yukarı