Steam sepetindeki oyunlar alınır mı?

Aklımda olan bir DLC ancak kararsızım o DLC konusunda, aklımda The Crew motofest var ama bende NFS bütün serisi Grid serisi ve Forza 4,5 sahibim alsam mı diye düşünüyorum.
The crewi oynadım daha önce crew 2 de 100 saate yakın oynadım ancak daha önce forza gibi bir oyun oynadıysan motorfest sana basit gelebilir. Basitlikten kastım oyunun dizaynı, oynanabilirliği ve fazla arcade olması. Tabi sürüş hissiyatını şahsen pek beğenmedim. Dediğim gibi şuan forza 5 oynadığım içinde böyle düşünüyor olabilirim :)

Oyun önerim olarak:
COD serisi, Deliver us mars ve moon oyunları ve beklerim dersen stalker 2 yi de öneribilirim. Stalker 2 hala eski dolar kuruna göre satışta ve zamlanmama olasılığı yok. Bugün yarın ben de almayı düşünüyorum.

Vallahi hocam 1K bütçeniz var ise Elden Ring. Tabii indirimi de bekleyebilirsiniz. Her yeri keşfedeyim diyen biriyseniz en az 100-150 saat oynarsınız.

2 defa aldım iade ettim bana gitmedi bir türlü ya ama bir sonraki indirimde kesin kütüphaneme ekleyeceğim kalsın bir gün oynarım diye.

Onun dışında onermek istediğiniz başka oyunlar varsa önerebilirsiniz dün Sekiro aldım.

2 defa aldım iade ettim bana gitmedi bir türlü ya ama bir sonraki indirimde kesin kütüphaneme ekleyeceğim kalsın bir gün oynarım diye.

Onun dışında onermek istediğiniz başka oyunlar varsa önerebilirsiniz dün Sekiro aldım.
Souls oyunları herkese hitap etmiyor, bu sebepten oynayıp da linçleyen birçok insan var. Sabır ve araştırma gerekiyor. Baldurs Gate 3'e bakabilirsiniz.

Hocam wolfenstein Serisi ve Mafia Serisi çok iyi indirimde onları da alın bence

Yeni konular

Geri
Yukarı