Steam seviye atlama

Elinizde bulunan, bir işe yaramayacağını düşündüğünüz cevherleri kullanarak koleksiyon kartı alabiliyorsunuz. Ben şimdi alıyorum. Size de fotoğraflarla beraber göstereceğim.

Elimde 596 tane cevher bulunuyor. Bu cevherleri Steam'de level attırınca verilen arkaplanlardan aldım.
1609252385413.png

1609252335506.png

• Steam'den Sevinc Level Bot hesabına girip, arkadaş ekliyoruz.
  • Arkadaş ekledikten sonra direkt kabul edip, size 2 mesaj gönderiyor.
1609252491731.png

• !komutlar yazarak botun komutlarına bakabiliyoruz.
1609252590525.png

• 1 adet koleksiyon kartı seti için 400 cevher vermemiz gerekiyor. Bende 596 tane cevher bulunduğundan dolayı 1 tane koleksiyon kartı alabiliyorum. Ve de koleksiyon kartlarını cevher ile satın alacağımdan dolayı !satınalcevher 1 yazıyorum.
1609252714545.png

1609252756238.png

• !satınalcevher 1 yazdığımda bana bir takas teklifi göndermesi gerekiyordu. Takas teklifinin içeriğinde benim 400 cevherimi alacak, ve de bana koleksiyon kartları gönderecekti. Ancak botun belli şartları var. Bu şartları şu an ben karşılayamıyorum. Steam Mobil Kimlik Doğrulayıcısı'nı en az 1 haftadan önceden kullanmaya başlamadım. Daha 2 gün önce başladım. O yüzden alamıyorum. Ancak dediğim gibi bu şartları karşılasaydım bana bir takas teklifi gönderecekti ve ben de o teklifi kabul edip koleksiyon kartlarını alacaktım, sonrasında ise rozetler kısmına gelip koleksiyon kartlarını işleyip XP kazanacaktım.
@lyforeid @Zcherby

Düşük oranlı bot istemişsiniz. Bilmiyorum oranları ne kadar düşük ama popüler bir bot olduğu için oranlarının çok yüksek olduğunu sanmıyorum. Kullanabilirsiniz. 🙂

Elinizde bulunan, bir işe yaramayacağını düşündüğünüz cevherleri kullanarak koleksiyon kartı alabiliyorsunuz. Ben şimdi alıyorum. Size de fotoğraflarla beraber göstereceğim.

Elimde 596 tane cevher bulunuyor. Bu cevherleri Steam'de level attırınca verilen arkaplanlardan aldım.
Eki Görüntüle 806906
Eki Görüntüle 806903

• Steam'den Sevinc Level Bot hesabına girip, arkadaş ekliyoruz.
  • Arkadaş ekledikten sonra direkt kabul edip, size 2 mesaj gönderiyor.
Eki Görüntüle 806908
  • !komutlar yazarak botun komutlarına bakabiliyoruz.
Eki Görüntüle 806909
  • 1 adet koleksiyon kartı seti için 400 cevher vermemiz gerekiyor. Bende 596 tane cevher bulunduğundan dolayı 1 tane koleksiyon kartı alabiliyorum. Ve de koleksiyon kartlarını cevher ile satın alacağımdan dolayı !satınalcevher 1 yazıyorum.
Eki Görüntüle 806911
Eki Görüntüle 806913
  • !satınalcevher 1 yazdığımda bana bir takas teklifi göndermesi gerekiyordu. Takas teklifinin içeriğinde benim 400 cevherimi alacak, ve de bana koleksiyon kartları gönderecekti. Ancak botun belli şartları var. Bu şartları şu an ben karşılayamıyorum. Steam Mobil Kimlik Doğrulayıcısı'nı en az 1 haftadan önceden kullanmaya başlamadım. Daha 2 gün önce başladım. O yüzden alamıyorum. Ancak dediğim gibi bu şartları karşılasaydım bana bir takas teklifi gönderecekti ve ben de o teklifi kabul edip koleksiyon kartlarını alacaktım, sonrasında ise rozetler kısmına gelip koleksiyon kartlarını işleyip XP kazanacaktım.
@lyforeid @Zcherby

Düşük oranlı bot istemişsiniz. Sanırım bu botun oranları düşük. Kullanabilirsiniz. 🙂
Avantajı ney bunun ben kendimde alabiliyorum kart.

Hocam eğer çıkartmanız veya profil arka planınız varsa onları cevhere dönüştürüp kazandığınız cevherlerle koleksiyon seti alabiliyorsunuz. Örneğin benim 100 cevher eden bir arka planım var, onu cevhere dönüştürdüm 100 cevherim oldu. Ve de bu arka plandan bende 4 tane var. 4 kez cevhere dönüştürdüm ve 400 cevherim oldu. 400 cevher ile koleksiyon kart seti alabiliyorsunuz.
1609253963570.png

[17:56]
Sevinc Level Bot:
🕘 İsteğiniz üzerinde çalışılıyor..
10 TF2 anahtarı ile 160 kart seti alabilirsiniz ve bu kart setleri sizi 55. seviyeye ulaştırır. Satın almak isterseniz, !satınaltf 10 yazabilirsiniz.

[17:59]
! Duobot - Level Bot 32:1:
With 10 Tf Keys you would get 170 sets, and reach the level 57!

Düşük oran bu arada hocam :D
[17:56]
Sevinc Level Bot:
🕘 İsteğiniz üzerinde çalışılıyor..
10 TF2 anahtarı ile 160 kart seti alabilirsiniz ve bu kart setleri sizi 55. seviyeye ulaştırır. Satın almak isterseniz, !satınaltf 10 yazabilirsiniz.

[17:59]
! Duobot - Level Bot 32:1:
With 10 Tf Keys you would get 170 sets, and reach the level 57!

Düşük oran bu arada hocam :D
Seninc 16:1 oran veriyor yabancı botlar 22 civarı veriyor şaşırtmadı.

Sevinc 16:1 oran veriyor yabancı botlar 22 civarı veriyor şaşırtmadı.
Dolandırıyorlar dostum. Üstte bilgi veren arkadaşta onların yancısı. Level atlamanın en güvenli yolu kart satın almaktır direkt Steam'dan. Konu yanlış yerlere gidiyor bu yüzden kapanmasını talep ediyorum moderatörlerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı