Steam seviye atlama

Zcherby

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam'de etkinlik olmuş sanırım bir zamanlar benim haberim yoktu. Bundan faydalanan çok kişi daha kolayca Level atlamış. Böyle bir etkinlik bir daha gelir mi? Gelmeyecek ise yüksek oranlı Level botu ya da alternatif bir önerinizi var mı?

Steam'de etkinlik olmuş sanırım bir zamanlar benim haberim yoktu. Bundan faydalanan çok kişi daha kolayca Level atlamış. Böyle bir etkinlik bir daha gelir mi? Gelmeyecek ise yüksek oranlı Level botu ya da alternatif bir önerinizi var mı?
Elbette böyle etkinlikler gelir, sadece beklemeniz gerekiyor.

Daha fazla arkadaş kapasitesi, Her 10 level için ekstra 1 vitrin hakkı gibi bir çok avantajı var.
Dediğiniz etkinlik 2019 temmuz'da gelen harcama yaptıkça xp kazandıran etkinlikti. 20 level arkaadaşım bıçak satıp 144 level olmuştu.

2019 Grand Prix'den faydalanan kişiler neredeyse hiçbir şey yapmadan 30. seviyelerden 80 seviyelere geldiğini söylüyorlar. Bu sene öyle bir etkinlik gelmedi. Umarım gelir. 🙂

Daha fazla arkadaş kapasitesi, her 10 Level için ekstra 1 vitrin hakkı gibi birçok avantajı var.
Dediğiniz etkinlik 2019 Temmuz'da gelen harcama yaptıkça XP kazandıran etkinlikti. 20 Level arkaadaşım bıçak satıp 144 Level olmuştu.

Bunun bir sıklığı süreci yok mu hocam? Ben de çok duydum öyle aşırı artış yapanları fakat hiç haberim olmadı o zamanlarda.

Sevinc Level bot kullanabilirsiniz CS:GO anahtarı ile belirli bir seviyeye kadar gelirsiniz.

Sevinc Level bot kullanabilirsiniz CS:GO anahtarı ile belirli bir seviyeye kadar gelirsiniz.
Sevinç level bot oranı çok düşük yabancı botlara göre düşük leveller için tercih fakat üst levellerde kesinlikle çok daha fazla para kaybettir.

Geri
Yukarı