Oyun Steam Sonbahar indirimleri başladı!

1669145872230.png

1669145887267.png

Şöyle bir liste yaptım ama çıkarmam gereken oyunlar var 200 lira tuttu. Bütçemi aştı maalesef, çıkarmayı planladığım
Hyper Light Drifter
Lost Ruins
Kotor 2
Amid Evil
Persona 4 zam yemeyeceğinden emin olsam sonraya bırakabilirim şu an Persona 5 oynuyorum ama bu japonlar rahat durmuyor maalesef.
Belki Iconoclauts da çıkabilir.

Eki Görüntüle 1581579
Eki Görüntüle 1581580

Şöyle bir liste yaptım ama çıkarmam gereken oyunlar var 200 lira tuttu. Bütçemi aştı maalesef, çıkarmayı planladığım
Hyper Light Drifter
Lost Ruins
Kotor 2
Amid Evil
Persona 4 zam yemeyeceğinden emin olsam sonraya bırakabilirim şu an Persona 5 oynuyorum ama bu japonlar rahat durmuyor maalesef.
Belki Iconoclauts da çıkabilir.
Bence çok fazla Indie oyun almışsınız. Bu paraya daha güzel şeyler alabilirsiniz. Şuraya bi bakılırsa rahat Metal Gear Solid, FEAR serisi, KOTOR, Persona 4 (belki) harici çıkarılmalı.

GTA 4 hiç oynamadım almak istiyorum ama sıkılırım gibi geliyor sence almalı mıyım?
GTA 4 ben yıllar önce aldım oraya karışmış girdiğim için. Bence hiç oynamadıysanız kesin oynayın hikayesi falan bence çok iyi hele DLC ler var onlarda iyi bence sizi oynatır.

Oyun önerisi olan özellikle türkçe dil destekli veya mutlaka yaması olan
Cyberpunk alınır mı? Ben hiç oynamadım o oyunu hala.

Oyun önerisi olan özellikle türkçe dil destekli veya mutlaka yaması olan
Hocam Arkham Origins o pakede dahil değil bu arada onu da almak isteyebilirsiniz.

GTA 4 ben yıllar önce aldım oraya karışmış girdiğim için. Bence hiç oynamadıysanız kesin oynayın hikayesi falan bence çok iyi hele DLC ler var onlarda iyi bence sizi oynatır.

Cyberpunk alınır mı? Ben hiç oynamadım o oyunu hala.
124₺ gibi bir fiyata kesinlikle alınır. Oyun şu anda eskisinden çok daha iyi durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı