Oyun Steam Sonbahar indirimleri başladı!

Teşekkür ederim peki hocam site güvenilir mi bir de oyunu Steam key olarakmı veriyor. Detroit'e 50 lira verilir mi hiç deneyimlemedim daha önce izlemedim hiç ne diyosunuz.

Arkadaşın dedigi gibi flashsale30 kodunu kullanırsanız 49, 70₺ bir fiyata düşüyor kod tek kullanımlıkmı acaba.
Detroit 50 TL verilir oynanır ben 10 kez bitirdim 10 kez izledim o yüzden almadım Steamden.

Teşekkür ederim peki hocam site güvenilir mi bir de oyunu Steam key olarakmı veriyor. Detroit'e 50 lira verilir mi hiç deneyimlemedim daha önce izlemedim hiç ne diyosunuz.

Arkadaşın dedigi gibi flashsale30 kodunu kullanırsanız 49, 70₺ bir fiyata düşüyor kod tek kullanımlıkmı acaba.
Hocam bende Detroit ve Gow'u Voidu dan aldım. Siparişlerim kısmına kod hemen geliyor ve sorunsuz bir şekilde etkinleştirebiliyorsunuz.

Bu arada kod tek kullanımlık sanırım. O yüzden sepete direk alacağın oyunların hepsini koysan iyi olur.

AC Valhalla Steam'e ne zaman geliyor indirimlere dahil olma gibi bir şansı var mı?

Steam'den almanız size puan verir haberiniz olsun, key eklediğinizde puan gelmiyor bu tür şeylerin tek dezavantajı o.

Puanlarla işim bitti hocam her şeyi aldım teşekkür ederim bilgi için.

Hocam bende Detroit ve GoW'u Voidu'dan aldım. Siparişlerim kısmına kod hemen geliyor ve sorunsuz bir şekilde etkinleştirebiliyorsunuz.

Bu arada kod tek kullanımlık sanırım. O yüzden sepete direk alacağın oyunların hepsini koysan iyi olur.

Galiba sadece Detroit alacağım GoW'da iyi bir indirimde ama PS4 de oynayıp bitirdigim için PC için alasım gelmiyor hiç başkada oyun göremedim görebilsem onları da ekleyeceğim. Vallhallayı buradan alınır mı? Steam'e gelmesini beklemeli miyim sizce.

Alacak oyun bulamayanlar için ben güncel halini bir kez daha paylaşayım.
Screenshot_4.png

Steam'den almanız size puan verir haberiniz olsun, key eklediğinizde puan gelmiyor bu tür şeylerin tek dezavantajı o.

Hocam mesela Days Gone'ı kod olarak 92TL'ye alabiliyoruz. Steam fiyatı 130TL, 650 puan veriyor. İtemsatış gibi sitelerde 10.000 puan 30-40TL'den satılıyor. Her şekilde kod olarak almak daha kârlı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı