Oyun Steam Sonbahar indirimleri başladı!

Bir ara Grand prix etkinliği vardı. Rozet olarak 8, 800XP almıştım 40 seviye yapmıştı beni. 16, 000XP alan bile vardı bir sınırı yoktu rozetin. Keşke geri gelse...

Evet hocam. O zamanlar korsan kullandığım için çok umursamamıştım. Bi' tek CS:GO oynuyordum Steam'den. Umarım tekrar Grand prix etkinliği gelir.

Batman Arkham serisi alınır mı sizce? Geçen ay CoD'a para gömdüğüm için fazla bir şey alamıyorum.

Alınır hocam. Özellikle Arkham City mükemmel bir oyundur.

Evet hocam. O zamanlar korsan kullandığım için çok umursamamıştım. Bi' tek CS:GO oynuyordum Steam'den. Umarım tekrar Grand prix etkinliği gelir.
Ben de ana hesabımı küçük kardeşime devrettim. Şu an o 47 seviye hesap kullanıyor benimki 20. Geri gelse de ben de seviye kasabilsem. 2018-2020 yılları arasında steam deliler gibi rozet kazandırdı bize. Xp seviyeleri bile fazlaydı:
Bahar temizliği, grand prix, kış rozetleri, steam köyü etkinliği, ay yeni yılı, kış ıvır zıvır koleksiyonu vb. rozetler.
Nedense son iki yıldır çok az rozet var. Bugün steam ödülleri rozeti dışında son 1 senede rozet alamadım neredeyse.

Ben de ana hesabımı küçük kardeşime devrettim. Şu an o 47 seviye hesap kullanıyor benimki 20. Geri gelse de ben de seviye kasabilsem. 2018-2020 yılları arasında steam deliler gibi rozet kazandırdı bize. Xp seviyeleri bile fazlaydı:
Bahar temizliği, grand prix, kış rozetleri, steam köyü etkinliği, ay yeni yılı, kış ıvır zıvır koleksiyonu vb. rozetler.
Nedense son iki yıldır çok az rozet var. Bugün steam ödülleri rozeti dışında son 1 senede rozet alamadım neredeyse.
Eğlenceliydi bir de, xp kazanmaktan çok görev yapmak sarıyordu. Ne değişti bilmiyorum.

Bir indirim döneminde ilk defa çökmeyen Steam görüyorum, inanılmaz.

Onu bitirdim çok kez ve izledim ondan almadım hocam Heavy Rain aldım sadece hiç oynamadım onu.

Sağ olun hocam.

Heavy Rain çok güzel bir oyun, kontrolleri bazı bölümlerde biraz zorlayabilir, eğer ki PS4'ün varsa konsolda oyna yoksa PC'de iyi bir kolla oyna (önerim DualSense).

Geri
Yukarı