Oyun Steam Sonbahar indirimleri başladı!

Oyun öneriniz var mı arkadaşlar RDR2 aldım bunun dışında başka?

+Hitman 3 -Sarıyor, görseller güzel.
+Until we die- Türü seviyorsan al indirim yok ama bindirim gelebilir her an.
+MK11- %80 indirime girmiş kaçırma.
+Ryse: Son of Rome- 4 buçuk TL görüntüleri ve hikayesi çoğu günümüz oyununda daha iyi.
+Tails of Iron: RDR2'yle aynı para ama görseller ve oynanış güzel sarıyor %60 indirim var.
+Mortal Shell- DLC ile birlikte 18 lira düşünmeden al taş gibi oyun.
+AC Valhalla Ultimate Edition- Epic'te %75 indirime girmiş 147TL al 1 ay sabah akşam oynasan ancak bitirirsin ben bütün AC oyunlarının içinden geçmiş biri olarak söylüyorum Odyssey'i oynamış olmana gerek yok Valhalla'nın haritası da küçük değil 20 tane dünya açılıyor sonra.
+Ghostrunner: Hızlı oyun temposunu seviyorsan %65 indirimle 60 lira.
+Manor Lords: %20 indirimle 120lira olmuş pahalı bir tık ama çıkınca çok daha pahalı olacağı kesin ve türü seviyorsan kesinlikle değeceğini düşündüğüm bir oyun.
-Spider-Man Remastered: Remastıramamış 12 yaşında bir ergensen belki o hikayeyi çekebilirsin diğer türlü çok sıkıcı ve yavaş geliyor sonuçta oyun eski.
-Cyberjunk 2077- 5 lira olsa oynanmaz ben ön siparişten alan bir mal olarak söylüyorum ya koskoca 2 yıl geçti, geçen tekrar indirdim hala aynı burada bununla ilgili 6 saat yazabilirim ama kısacası kesinlikle almayın.
-Dying Light 2: Çöp, Far Cry 6 al daha iyi.
+Son olarak Xbox Game Pass for PC yoksa mutlaka al aylık 30 lira 3 aylık 75e(Xbox Live Gold hediye etten 3 aylık alabiliyorsun kendine) de var aklına hayaline gelmeyecek kadar güzel oyunlarla dolu yani Steam'de bunun içinde olan Jedi Fallen Order, Metro Exodus, Doom Eternal, Frostpunk, vb. herhangi bir oyunu alacağının yarı fiyatına bunu al hepsini oyna ama en güzel tarafı normalde 500-600 lira olan yeni çıkan hayvan gibi oyunlardan hevesini alıp aslında çoğunun 5 para etmeyeceğini görüyorsun mesela Battlefield 2042, FIFA 23, Forza 5, AOE 4, plague tale requiem, scorn...

+Hitman 3 -sarıyor, görseller güzel.
+Until we die- türü seviyorsan al indirim yok ama bindirim gelebilir her an.
+MK11- %80 indirime girmiş kaçırma.
+Ryse: Son of rome- 4 buçuk TL görüntüleri ve hikayesi çoğu günümüz oyununda daha iyi.
+Tails of ıron: RDR2'yle aynı para ama görseller ve oynanış güzel sarıyor %60 indirim var.
+Mortal Shell- DLC ile birlikte 18 lira düşünmeden al taş gibi oyun.
+AC Valhalla Ultimate Edition- Epic'te %75 indirime girmiş 147TL al 1 ay sabah akşam oynasan ancak bitirirsin ben bütün AC oyunlarının içinden geçmiş biri olarak söylüyorum Odyssey'i oynamış olmana gerek yok Valhalla'nın haritası da küçük değil 20 tane dünya açılıyor sonra.
+Ghostrunner: Hızlı oyun temposunu seviyorsan %65 indirimle 60 lira.
+Manor lords: %20 indirimle 120lira olmuş pahalı bir tık ama çıkınca çok daha pahalı olacağı kesin ve türü seviyorsan kesinlikle değeceğini düşündüğüm bir oyun.
-Spider-Man Remastered: Remastıramamış 12 yaşında bir ergensen belki o hikayeyi çekebilirsin diğer türlü çok sıkıcı ve yavaş geliyor sonuçta oyun eski.
-Cyberjunk 2077- 5 lira olsa oynanmaz ben ön siparişten alan bir mal olarak söylüyorum ya koskoca 2 yıl geçti, geçen tekrar indirdim hala aynı burada bununla ilgili 6 saat yazabilirim ama kısacası kesinlikle almayın.
-Dying Light 2: Çöp, Far Cry 6 al daha iyi.
+Son olarak Xbox Game Pass for PC yoksa mutlaka al aylık 30 lira 3 aylık 75e(Xbox Live Gold hediye etten 3 aylık alabiliyorsun kendine) de var aklına hayaline gelmeyecek kadar güzel oyunlarla dolu yani Steam'de bunun içinde olan Jedi Fallen Order, Metro Exodus, Doom Eternal, Frostpunk, vb. herhangi bir oyunu alacağının yarı fiyatına bunu al hepsini oyna ama en güzel tarafı normalde 500-600 lira olan yeni çıkan hayvan gibi oyunlardan hevesini alıp aslında çoğunun 5 para etmeyeceğini görüyorsun mesela Battlefield 2042, FIFA 23, Forza 5, aoe 4, plague tale requiem, scorn...

21 saatlik bir deneyimin ardından söylemem gerekirse Cyberpunk çöp, katılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı