Steam Sonbahar İndirimleri Bu Sene Olacak Mı?

Merhaba, Steam'de Sonbahar İndirimi bu sene olacak mı? Olacaksa net bir tarih belli mi? Witcher 3 için bekliyorum şu an 60TL (yaz indirimini kaçırdım). Teşekkürler.
Witcher 3 bazı haftalık indirimlerde de indirime giriyor. Goty Edition 15TL gibi bir fiyattan sunuluyordu. Her hafta mağazayı kontrol etmeni öneririm.

Witcher 3 bazı haftalık indirimlerde de indirime giriyor. Goty Edition 15TL gibi bir fiyattan sunuluyordu. Her hafta mağazayı kontrol etmeni öneririm.
Tamamdır sağolun bu arada GOTY Edition'u mu almalıyım almışken? Daha önce hiç RPG oynamadım. Tavsiye eder misiniz? Oyunun DLC'siz versiyonunu gezip tozarak yaklaşık 200 saatte bitirilebiliyormuş.

Aynen kullanmadığım uygulamadaki sayfalardaki adminler söyledi. Her sene oluyor bu indirim Kış yaz indirimi gibi zaten sen SP oyun almayı mantıklı bulmuyorsun almazsın olur biter.
Oha, her yıl Sonbahar indirimi mi oluyor ya? Nasıl farkettin bunu? Biraz daha Instagram'da dolaşmalıyım.

Oha, her yıl Sonbahar indirimi mi oluyor ya? Nasıl farkettin bunu? Biraz daha Instagram'da dolaşmalıyım.
Allah kurtarsın. Ayrıca 2017 yılında da böyle bir haber yapılmıştı. Steam bazı ülkelerdeki fiyatlarını güncelleyecek diye aralarında Kanada da vardı. Elinde sonunda olanı göreceğiz. Son dakika Stem hisselerini Merlinin kazanına devretti!

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı