Steam Sonbahar İndirimleri

Xeon

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba. Bütçem 15 TL. Açık dünya tarzı oyunları seviyorum. Hazır Steam indirim yapmışken oyun almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum :)

Sahip Olduğum Oyunlar:
GTA IV, Episodes From Liberty City, Far Cry 3

Counter-Strike: Global Offensive 12 lira, BioShock Serisi 15 lira. Euro Truck Simulator 10 lira. Bunlar aklıma gelenler. İndirimdeki oyunları fiyatına göre sıralayıp 15 lira altındaki oyunlara bakarsan senin için çok daha rahat olur karar vermesi.

Counter-Strike: Global Offensive alabilirim belki. Çok saçma bir soru olabilir ama yinede sorayım, oyun güzelmidir? GT 840M ile oynatırmı?

Orta ayarlarda rahatça oynatır diye tahmin ediyorum. Oyunu ben de bir gündür oynuyorum, çok tecrübeli sayılmam. Counter-Strike'ın önceki sürümlerini yüzlerce saat oynamama rağmen GO'e geçtiğimde biraz zorlandım. Eskiden oynadığım gibi rahat oynayamadım, alışmak biraz zaman alacak gibi. Oyuncu kitlesini de şimdiye kadarki gözlemlerime dayanarak pek sevmedim. Daha ilk maçımda bir ton laf yedim ve çok da kötü oynamıyordum. :) Biraz tahammülsüz bir kitle var ama rekabete dayalı çoğu oyunda bu böyle zaten. Bunların dışında oyunu çok beğendim, alıştıktan sonra uzun süre oynayacağıma eminim.

Tamam o zaman oyunu alıyorum. Öneriniz için teşekkürler :)

Oyun şuan 12 TL gözüküyor. Ben Turkcell ile alsam 12 TL olur değilmi fiyatı? Artmaz yani.

Arkadaşlar aranızda Steam ile mobil ödeme yapan varmı? Oyunun indirimsiz fiyatı 24 TL. Ben mobil ödeme ile alsam 24 TL mi telefondan alır 12 TL mi ?

CS:GO'nun an itibariyle 16 TL olması lazım, eğer almadıysan şuan bütçeni aşıyor. :p

Euro Truck II ise, 5 liraya düştü. Kelepir kaçmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı