Steam The Callisto Protocol çöküyor

shanoglu60

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Tarsus
Daha fazla  
Meslek
Seo
Merhaba arkadaşlar, Steam'den The Callisto Protocol oyununu satın aldım. Oyuna tam 3 defa güncelleme geldi. 2 defa güncelleme yaptıktan sonra oyunu crash hatası vermeden akıcı şekilde oynuyordum. Akabinde 3. güncellemeyi yaptıktan sonra oyuna bir türlü giremiyorum. Oyuna girdiğim zaman direkt crash hatasına düşüyor. Windows 11 kullanıyorum. Steam'de oyun dosyalarını kaç defa doğruladığım halde henüz bir sonuca ulaşamadım.

1674386534328.png

Evet hocam yüklemiştim ama dosyaları doğrulama yaptım. Nasıl eski haline çevirebilirim ?
Oyuna güncelleme gelince yama iptal oldu hocam bu yüzden hata veriyor, steam klasoründe callisto protocol içerisine girip sonunda _ORJ VE _TR olan exeleri silin. Daha sonra tekrar doğrulama yapın eksik dosyalar bulup güncelleme yapacak tekrar sonrasında sorunsuz girebilirsiniz. Yama 1-2 güne güncellenir.

Oyuna güncelleme gelince yama iptal oldu hocam bu yüzden hata veriyor, steam klasoründe callisto protocol içerisine girip sonunda _ORJ VE _TR olan exeleri silin. Daha sonra tekrar doğrulama yapın eksik dosyalar bulup güncelleme yapacak tekrar sonrasında sorunsuz girebilirsiniz. Yama 1-2 güne güncellenir.
Bu dediklerinizi kaç defa denedim hocam yinede olmadı.

Yama yükleyici açın callisto protocol seçin programın sağ tarafında ufak şekilde Sıfırla yazıyor ona basıp sıfırlayın restart atın tekrar doğrulama yapın.
Sizin dediğinizi yapıyorum şuanda baya sürüyor. Öncekin de bu kadar değildi. Hemen doğruluyordu. Sanırım bu sefer olacak.

1674388967664.png

Sizin dediğinizi yapıyorum şuanda baya sürüyor. Öncekin de bu kadar değildi. Hemen doğruluyordu. Sanırım bu sefer olacak.

Eki Görüntüle 1641085
Evet hocam olmuş, bende de böyle 20 gb kadar yükleme yaptı sorunsuz açılıyor, fakat Türkçe yamayı bekliyorum güncellensin diye.

Evet hocam olmuş, bende de böyle 20 gb kadar yükleme yaptı sorunsuz açılıyor, fakat Türkçe yamayı bekliyorum güncellensin diye.
O zaman türkçe yama kullanmamak en mantıklısı bence, her update de böyle olacaksa sıkıntı :)

1674391165114.png

Olmadı maalesef, acaba Windows 11 kullandığım için olabilir mi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı