Steam The Callisto Protocol çöküyor

shanoglu60

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Tarsus
Daha fazla  
Meslek
Seo
Merhaba arkadaşlar, Steam'den The Callisto Protocol oyununu satın aldım. Oyuna tam 3 defa güncelleme geldi. 2 defa güncelleme yaptıktan sonra oyunu crash hatası vermeden akıcı şekilde oynuyordum. Akabinde 3. güncellemeyi yaptıktan sonra oyuna bir türlü giremiyorum. Oyuna girdiğim zaman direkt crash hatasına düşüyor. Windows 11 kullanıyorum. Steam'de oyun dosyalarını kaç defa doğruladığım halde henüz bir sonuca ulaşamadım.

1674386534328.png

O zaman Türkçe yama kullanmamak en mantıklısı bence, her Update de böyle olacaksa sıkıntı :)

Eki Görüntüle 1641117

Olmadı maalesef, acaba Windows 11 kullandığım için olabilir mi?

DX 11 denediniz mi?
Şöyle eski ekran kartımda 3070 kullanıyordum RTX açınca çöküyordu ama DX11 alınca çökmüyordu.

O zaman Türkçe yama kullanmamak en mantıklısı bence, her Update de böyle olacaksa sıkıntı :)

Eki Görüntüle 1641117

Olmadı maalesef, acaba Windows 11 kullandığım için olabilir mi?

Windows 11 konusunda bilgim yok hocam ama garip, daha önce oynuyormuşsunuz çünkü. Bende Türkçe yamadan dolayı oldu sizin gibi doğrulama yapıp 20 GB indirdikten sonra sorun çözüldü. Oyunu yeniden indirmekten başka bir şey gelmiyor aklıma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 konusunda bilgim yok hocam ama garip, daha önce oynuyormuşsunuz çünkü. Bende Türkçe yamadan dolayı oldu sizin gibi doğrulama yapıp 20 GB indirdikten sonra sorun çözüldü. Oyunu yeniden indirmekten başka bir şey gelmiyor aklıma.
Evet hocam oynuyordum. Allah Allah bende sizin gibi doğrulama yaptım. Biraz da uzun sürdü. Akabinden bilgisayarı yeniden başlattım. Maalesef sonuç değişmedi.

Oyun içinden ayarlanıyor:)
Oyuna giremiyorum ki direkt Crash hatası veriyor. :)

Evet hocam oynuyordum. Allah Allah bende sizin gibi doğrulama yaptım. Biraz da uzun sürdü. Akabinden bilgisayarı yeniden başlattım. Maalesef sonuç değişmedi.

Oyuna giremiyorum ki direkt crash hatası veriyor. :)

Hocam oyunun destek ekibine küfür edin:) gerçekten düzeltilemeyen oyun yapmışlar. Ben hala düzgün oynayamadım :)

Hocam oyunun destek ekibine küfür edin:) gerçekten düzeltilemeyen oyun yapmışlar. Ben hala düzgün oynayamadım :)
Oyunu sildim. Sıfırdan indiriyorum, eğer yinede olmaz ise Windows 10 kuracağım.

Evet hocam olmuş, bende de böyle 20 gb kadar yükleme yaptı sorunsuz açılıyor, fakat Türkçe yamayı bekliyorum güncellensin diye.
Oyunu silip yeniden yükledim ve sorunsuz oynuyorum. Türkçe yama gelince bana haber edebilir misin? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu sildim. Sıfırdan indiriyorum, eğer yinede olmaz ise Windows 10 kuracağım.

Oyunu silip yeniden yükledim ve sorunsuz oynuyorum. Türkçe yama gelince bana haber edebilir misin? :)
Hocam anonymous çeviriden üyelik satın aldım, onunla oynuyorum. Makine çeviriyi bazı oyunlar için kullandım sorunsuz ama callisto protocol sorunlu çıkış yaptığı için daha güncelleme alır gibi duruyor, makine çeviri yama güncellemelerinde yavaş kalıyor.

Hocam anonymous çeviriden üyelik satın aldım, onunla oynuyorum. Makine çeviriyi bazı oyunlar için kullandım sorunsuz ama callisto protocol sorunlu çıkış yaptığı için daha güncelleme alır gibi duruyor, makine çeviri yama güncellemelerinde yavaş kalıyor.
Hocam benim de bir zamanlar üyeliğim vardı ama şimdi pahalı biraz, sizden ricam oyunun içinde ki türkçe yama dosyalarını benimle paylaşabilir misiniz ?

Geri
Yukarı