The Callisto Protocol hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

StalkerKemal

Hectopat
Daha fazla  
RAM
CL 3.4 16x2 GB ram
Ekran kartı
GALAX 4070 12gb 3 fanlı
İşlemci
AMD ryzen 5 7500F
The Callisto Protocol isimli oyunu oynamak istedim. Steam'den kurdum ayarları Maximum'a çektim kapattım. Türkçe yamayı kurdum (ücretsiz makine çevirisi olan) oyunda maximum 15 dakika en fazla 20 dakika oynamışımdır ama oyun hata vermeden (oynadığım süre boyunca en az 4 sefer) sürekli kapanıyor. Ekran kartı Driver'i güncel Windows'ta 1 tane güncelleme yapılmamış onu da şu an yapıyorum bu hata vermeden kapanma sorununu nasıl çözebilirim?

Kullandığım bilgisayar; 6000MHz 16x2 RAM. Galax 4070 ekran kartı. AMD AM5 7500F işlemci. M.2 Samsung 980 Pro soğutuculu 2TB.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Callisto Protocol isimli oyunu oynamak istedim. Steam'den kurdum ayarları Maximum'a çektim kapattım. Türkçe yamayı kurdum (ücretsiz makine çevirisi olan) oyunda maximum 15 dakika en fazla 20 dakika oynamışımdır ama oyun hata vermeden (oynadığım süre boyunca en az 4 sefer) sürekli kapanıyor. Ekran kartı Driver'i güncel Windows'ta 1 tane güncelleme yapılmamış onu da şu an yapıyorum bu hata vermeden kapanma sorununu nasıl çözebilirim?

Kullandığım bilgisayar; 6000MHz 16x2 RAM. Galax 4070 ekran kartı. AMD AM5 7500F işlemci. M.2 Samsung 980 Pro soğutuculu 2TB.
Türkçe yamayı kaldır birde öyle dene.

Oyunu kökten sildim ama sonradan sehir değiştirmek zorunda kaldım denemem 8-10 gunu bulabilir.
Bende Türkçe yama kurdum oyundan atıyor ama sık sık değil. Arada atıyor bende idare ediyorum böyle.

Oyun Hdd ye kuruydu bende sildim M.2 SSD ye yükledim Türkçe yamayıda sildim.
Artık oyundan atma gibi sorunlar kalmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı