Steam VAC Olan Hesaptaki Telefon Numarasını Başka Hesapta Kullanma

onuraydin00

Kilopat
Arkadaşlar Steam hesabımda CS-GO'dan dolayı VAC yedim ve o VAC yediğim hesapta telefon numaram kayıtlıydı güvenlik amaçlı. Ben de yeni hesap açtım ve CS-GO'yu hack olmadan oynuyorum. O VAC yediğim hesaptaki telefon numarasını kaldırıp yeni hesaba ekledim. Bu yeni hesapta hack kullanmadığım halde telefon numarası üzerinden yine VAC yer miyim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey yok. Yanlış bilgilendirmeyelim. Ben Anti-Hile özelliklerinde çalışan bir yazılımcıyım. VAC yedikten sonra telefon numaranı başka bir hesapta kullanabilirsin ve bu bir VAC'a sebep olmaz.

Sadece ve sadece Counter-Strike Global Offensive oyunu için seçkin hesap olman 6 ay ertelenir. (Yanlış hatırlamıyorsan.)

Eğer VAC ban yediysen artık o telefon numarasını başka hesaba ekleyebilirsin.
Sadece VAC ban yediğin esnada bağlı olan hesapların zarar görür.

Öyle bir şey yok. Yanlış bilgilendirmeyelim. Ben Anti-Hile özelliklerinde çalışan bir yazılımcıyım. VAC yedikten sonra telefon numaranı başka bir hesapta kullanabilirsin ve bu bir VAC'a sebep olmaz.

Sadece ve sadece Counter-Strike Global Offensive oyunu için seçkin hesap olman 6 ay ertelenir. (Yanlış hatırlamıyorsan.)

Eğer VAC ban yediysen artık o telefon numarasını başka hesaba ekleyebilirsin.
Sadece VAC ban yediğin esnada bağlı olan hesapların zarar görür.
Ben şimdi VAC yediğim hesaptaki numaramı eklesem VAC yemem değil mi? Bana yersin dedikleri için şüpheliyim. Seçkin dediğin olayı tam anlayamadım. Biraz daha açıklayıcı anlatır mısınız?

VAC yediğin hesaptaki telefon numarasını ekleyebilirsin.
Ve unutma ki telefon numarana bağlı bir hesap VAC ban yediğinde (yemişse demiyorum.) diğer hesaplarda bu banı paylaşır.

Yani kısacası ban yer miyim? Çünkü banlı hesaptan numaramı kaldırdım ve yeni hesabıma ekledim.

VAC sistemi seni sadece güvenli sunuculardan uzaklaştırıyor. Oyuna tamamen girişini engellemiyor. Numaranı tabii ki başka bir hesap da kullanabilirsin. VAC sistemi telefon takip etmiyor, zararlı yazılımları tarıyor. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı