Steam ve Origin açılmıyor

oki

Hectopat
Aynı şekilde uygulamaları kaldıramıyorum da açamıyorum da. Origin'e tıkladığımda görev yöneticisine Origin.exe geliyor ama bir tepki yok, Steam'de ise şifre, guard koddan sonra pencerede açılıyor ama yanıt vermiyor. Sistem geri yüklemeyi denedim başarısız oldu, bu bilgisayarı sıfırla deyip dosyalarımı koru uygulamaları kaldır dedim %90 küsürlerde iptal oldu mavi ekranda hiç bir değişiklik yapılmadı dedi ve kaldı öyle restart attım PC açıldı. Çözüm önerilerinizi bekliyorum, durduk yerde ne olmuş olabileceği hakkında fikri olan var mıdır?

Edit: Sorunu şu şekilde çözdüm. Program ekle kaldır listesinde tarihe göre sıraladığımda 3.12.2019 tarihinde yüklenmiş 3 tane @{microsoft.windowsalarms gibi @{microsoft... ile başlayan uygulama ve Candy Crush Saga'yı farkettim. İşin garip tarafı benim tarafımdan yüklenmiş uygulamalar değil bunlar. @{ işaretli olanlardan 1 tanesinde ve candy crush'ta kaldır seçeneği vardı kaldırdım, diğerlerinde ise kaldır yoktu gelişmişe basıp sıfırla dedim. Daha sonra bilgisayarda yüklü olan Kaspersky deneme sürümünü kaldırdım PC'yi yeniden başlattım ve Origin ile Steam geri yüklemesini gerçekleştirebildim. Yeniden kurdum şuan ikisi de çalışıyor.

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun vardı 2x4 GB RAM'imin 4 GB'ı bozuk çıktı, onu çıkardıktan sonra düzeldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı