Steam vs Epic Games

Steam vs Epic Games

• Steam

• Epic Games

• İkisini de kullanmıyorum.

• Kararsızım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@Verqil genel olarak Launcher'inden dolayı bu gözle bakılıyor. Launcher'i çok işlevsiz olduğundan dolayı oyunları sadece kütüphanede tutmaya yarıyor gözünde bakılıyor. En basitinden, oyunlara inceleme bile yazamıyorsunuz ki büyük bir eksiklik olduğunu düşünüyorum.

Epic Games daha yeni Fortnite'da çoluk çocuğu yanlış yönlendirip harcama yapmalarına sebep oldukları için federal mahkeme tarafından 500 milyon dolar ceza yedi. Az para değil.

Tüyü bitmemiş yetimi kandırıp parasını alarak bana bedava oyun sağlayacaksa sağlamasın kardeşim. Bu yaşa kadar haram yemedim ki şimdiden sonra yiyeyim.

@Fuser anlaşılan dağ dayanmamış :D Adamlar sürekli bedava oyun dağıtıyor ki bu da bir yere kadar, kaynaklarının illaki tükeneceğini düşünüyorum.
Bu Epic Games bir kaç yıldır var herhalde.
En azından yol katetmeleri lazım.
Yerlerinde sayıyorlar.
Steam hizmeti daha iyi onlar kadar olmasa da adam diyor mesela açılmasını beklemekle geçiyor zamanım diyor.
Bu kadar da olmamalı.

@One Face aslında evet, bayağıdır var. Platform işine ilk girdiklerinde Steam'e rakip olabileceğini düşündük de yanıldık. Adamlar hiçbir zaman için hatasından ders çıkartmıyor ve sürekli bedava oyun dağıtıyorlar. Bu kadar ki daha bedava oyun dağıtma işini de adamakıllı yapamıyorlar. Oyun Death Stranding olması lazım. Bir ara bunun yanlışıkla bir üst modelini verdiler ve sonra onu ücretli yapıp diğer sürümünü ücretsiz yaptılar. Bu şekilde hızlı olan kişi, oyunun her iki sürümünü de alabildi :D Bedava oyun dağıtma işini de adamakıllı yapamayan bir firmadan bahsediyoruz.

Epic'in uygulamasının komple yeniden yazılması gerek. Donmalar kasmalar çok sinir bozucu. Ayrıca eskiden güzel oyunlar veriyordu, hiç olmazsa yılbaşında kesin olarak güzel bir şeyler veriyordu. Uzun zamandır düzgün bir şey de vermiyor artık Epic.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı