Steam Yaz İndirimleri 2020 Ne Zaman Başlayacak?

valla bence steam indirim yüzdesi iyi. Sonuçta dolar kuru ile değil, ülkemiz ile endeksli fiyatlar var, takdir ediyorum. Yaptığı indirimler de makul. Lakin tarihi biraz geriye alsa fena olmaz bence :)

Bakalım Steam vergi fiyatlarında değişme veya ekleme olucak mı ? Malum bu aralar bu tür satışlarda artma olduğundan vergilerde de otomatik artma var.

Yaz indirimlerinden önce Divinity 2 Original Sin' e yaptıkları indirim gerçekten güzel.

Dosya Ekleri

• Screenshot (421).png
    Screenshot (421).png
    201,5 KB · Görüntüleme: 21
Bu sonbahar indirimlerinde, GTA V'i 58 liraya görmüştüm. O zaman almamak sizinle alakalı.
50 lira ile indirimde güncel AAA oyunları alabilir misiniz bilmem fakat, oldukça kaliteli oyunları alabilirsiniz.
Kaliteli oyun kavramı kişiden kişiye değişir. Siz daha küçük çaplı bağımsız oyunları oynarken eğleniyorsunuzdur, başkası RDR2 gibi devasa yapımları.
Sonbahar indirimlerinde düşmüş olabilir, bakmıyorum. Yaz indirimleri Steam'in en ikonik olaylarından biri.
Yaz indirimlerinden önce Divinity 2 Original Sin' e yaptıkları indirim gerçekten güzel.
Nick'in çok güzel dostum :D

Steam'in sevmedigim yanı bu işte, her indirimde ortalama aynı fiyata düşüyor oyunlar.
Epic Games'deki gibi olaganüstü indirimler olmuyor, bu da indirimleri sıradanlaştırıyor bence.
Mesela bir oyunu bu indirimde almazsanız diger indirimde yine aynı fiyat ama fazlası yok, yani kaçırcagın bir şey yok.

Steam'in sevmedigim yanı bu işte, her indirimde ortalama aynı fiyata düşüyor oyunlar.
Epic Games'deki gibi olaganüstü indirimler olmuyor, bu da indirimleri sıradanlaştırıyor bence.
Mesela bir oyunu bu indirimde almazsanız diger indirimde yine aynı fiyat ama fazlası yok, yani kaçırcagın bir şey yok.

Haklısın aslında. Her yaz sıradan aynı indirimler görüyorum. İndirim konusunda Epic Games Steam'i geçmiş durumda.

Geri
Yukarı