Steam Yaz İndirimleri Alınması gereken oyunlar

Ben Friday the 13th: The Game'i(indirime girmeme olasılığı yüksek) ve Subnautica'yı düşünüyorum. Eğer Friday the 13th: The Game indirime girmesse Rocket League düşünüyorum.

Buraya ilk yazdığımda dedim ki ögrenci adamsın cüzdanına sahip çık sadece ihtiyacın olan oyunları al.

Şuanda yaklaşık 150 liralık oyun aldım ve istek listemde 500+ tl oyun var ama benim param yok. Değişik bir durum gratiste indirim duyan kadınlar gibiyim ihtiyacım yok ama bulduğumu sepete atıyorum. Help me.

@Labsente Bende de aynısı oldu. BioShock serisi, Rise of The Tomb Raider, Far Cry 4 derken araya sıkıştırdığım çerezlik oyunlarla şimdiden 120 TL'yi geçtik, bakalım daha ne kadar para gidecek Gabe Amcaya :lanet:

@o_ulcan Oyunu oynayalı çok oldu ama eski olduğu için kütüphanemde yoktu, çok iyi oldu bu şaheseri hatırlattığınız, istek listeme ekledim. İndirimlerin sonuna kadar kartlardan biriken parayla alırım galiba, kesinlikle kütüphanemde bulunması gereken bir oyun hem de bu fiyata :açım:

Bu arada birkaç oyun önerebilirim
-Spec Ops: The Line: Oynanış açısından çok tatmin edici değil ama hikayesi çok güzel.
-SOMA: Geçtiği mekan açısından eşi pek fazla yok, hikaye zaten muazzam.
-Hitman: Blood Money ve Absolution: Söylenecek pek bir şey yok ikisi de harika oyunlar.
-The Vanishing of Ethan Carter: Güzel bir manzara eşliğinde doyumsuz bir hikaye.
Bunlar dışında Metro serisi, Shadow of Mordor, Portal 1-2, Dishonored, Quantum Break, Witcher 3, Fallout 4 hepsi güzel oyunlar ben de öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı