Steam Yaz İndirimlerinde Alınması Gereken Oyunlar

Sanch

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba!
Steam yaz indirimleri geldi ve hala aklımda ne alacağım hakkında bir fikir yok. Bu yüzden size danışacağım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

PUBG almak istemiyorum, GTA V geçen sene 59 TL iken bu sene 85 TL olduğu için alasım yok. Hayatta kalma istemiyorum. 2D istemiyorum. Sistemim kaldırır merak etmeyin. Mümkünse 100 TL üzeri olmasın. 5-6 küçük oyun yerine sağlam 2-3 oyun olması daha işime gelir. Türkçe dil desteği veya Türkçe yamasını bulabileceğim bir oyun istiyorum. Biraz korkağımdır, fazla korkunç olmasın lütfen. Hikayesi iyi oyunları tercih ediyorum. Oyun paketi olabilir. DLC dahil paket olabilir. Grafikler taş devrinden kalma olmasın lütfen.

Dying Light, The Long Dark, Rocket League, The Witcher 3: Wild Hunt, Batman: Arkham City, Portal 2 önerdiler. Bu konuda şunları diyeyim:

The Long Dark: PintiPanda TV üzerinden bir kısmını izledim ve bir zaman sonra sıkacağını düşünüyorum.

Rocket League: Devri geçti artık oynanmaz diye düşünüyorum.

The Witcher 3: Wild Hunt: Oyunu çok övdüler ancak önceki oyunlarını oynamadım, oynamadığım için hikayeyi bilmiyorum. Hikayesiz oynayamazsın, anlamazsın dediler.

Dying Light: Türkçe dil desteği var ve sevilen bir oyun. Hikayesi biraz kötü ve az da olsa korkutucu. Bir zaman sonra sıkar diye düşünüyorum. Almayı planladığım oyun bu.

Batman: Arkam City: Fazla buglu dediler ama önerirseniz alırım.

Portal 2: Kesin alacağım. Portal 1 oynamadım, oyunu umarım anlarım.

Okuduğunuz için teşekkürler! Cevaplarınızı bekliyorum.

Dipnot: İlk defa konu açıyorum. Hatalı açtıysam kusuruma bakmayın.

Dipnot 2: Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Arkadaşınız varsa Dying Light alıp oynayabilirsiniz, sıkmaz. Witcher 2'yi alıp oynayabilirsiniz eğer 3'ü anlamamaktan korkuyorsanız, ben ilk ve ikinci oyunun konusunu bilmiyorum. 3. Oyunda da eksikliği çok az hissediliyor tam anlamıyla hakim olmak istiyorsanız özetini veya oynanışını izleyebilirsiniz. Tavsiyem yine de oynanabildiği üzerine.

Arkadaşınız varsa Dying Light alıp oynayabilirsiniz, sıkmaz. Witcher 2'yi alıp oynayabilirsiniz eğer 3'ü anlamamaktan korkuyorsanız, ben ilk ve ikinci oyunun konusunu bilmiyorum. 3. Oyunda da eksikliği çok az hissediliyor tam anlamıyla hakim olmak istiyorsanız özetini veya oynanışını izleyebilirsiniz. Tavsiyem yine de oynanabildiği üzerine.

Teşekkürler! Ancak bir sorum olacak. Dying Light arkadaşınız varsa alıp oynayabilirsiniz demişsiniz. Tek oynasam sıkar mı ve multiplayer özelliği yok diye biliyorum varsa güzel olabilir.

Dying Light birlikte oynanabiliyor yanlış bilmiyorsam 4 kişiye kadar emin değilim ama. Ben yeni aldım oyunu sevdiğimi söyleyebilirim eğer alırsanız birlikte oynayabiliriz.
Teşekkürler! Ancak bir sorum olacak. Dying Light arkadaşınız varsa alıp oynayabilirsiniz demişsiniz. Tek oynasam sıkar mı ve multiplayer özelliği yok diye biliyorum varsa güzel olabilir.

Dying Light birlikte oynanabiliyor yanlış bilmiyorsam 4 kişiye kadar emin değilim ama. Ben yeni aldım oyunu sevdiğimi söyleyebilirim eğer alırsanız birlikte oynayabiliriz.

Kulağa hoş geliyor. Bir sorum daha olacak izninizle:
DLC ile birlikte bir paketi var (Dying Light Enhanced Edition) onu mu almalıyım yoksa sadece oyunu mu?

Dying Light aldım yaz indirimlerinden. Arkadaşa da aldırttım. Beraber 10 saati devirdik, hikaye %54 tamamlandı. Bence tek başına saracak bir oyun değil. Görev yapası ve hikaye hem beni hem de arkadaşımı tam kavrayamadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı