Steam Yaz İndirimlerinde Alınması Gereken Oyunlar

Tomb Raider (2013) ve Rise of The Tomb Raider oyunlarını arka arkaya oynadım ve bitirdim. Hikayesi, aksiyonu, parkuru vs. derken oynamış olduğum yaklaşık 20-25 saatlik bir süreç boyunca gayet eğlenceli vakit geçirdim. Steam de fiyatları şu an çok uygun iki oyununda. Son oyunun sistem gereksinimleri yüksek ve pahalı olduğu için daha oynamadım bu yüzden onun hakkında yorum yapamayacağım.

Tomb Raider (2013) ve Rise of The Tomb Raider oyunlarını arka arkaya oynadım ve bitirdim. Hikayesi, aksiyonu, parkuru vs. derken oynamış olduğum yaklaşık 20-25 saatlik bir süreç boyunca gayet eğlenceli vakit geçirdim. Steam de fiyatları şu an çok uygun iki oyununda. Son oyunun sistem gereksinimleri yüksek ve pahalı olduğu için daha oynamadım bu yüzden onun hakkında yorum yapamayacağım.
Son oyun Shadow of tomb raider süper bir oyun mutlaka alınması gerekli. Rise of the tomb raiderı açan sistem onuda açar.

Hocam ben Witcher 3'ü oynadım bitirdim ve 2'yi oynamadım diye çok birşey kaybedeceğimi sanmıyorum ve indirim bitmeden witcher 2'yi kesinlikle alıcam. Ama grafikten çok hikaye seviyorsanız witcher 2 ile başlayıp sonra 3'ü oynayın.

Portal 2'yi alman için 1'i bitirmen gerekmiyor. Zaten hikayesi gayet basit.

İsterseniz anlatırız.
Portal 2: Kesin alacağım. Portal 1 oynamadım, oyunu umarım anlarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı