Steam yaz indirimleri daha mı büyük?

asabi_limon

Decapat
Yer
KRAL GENCEBAY
Daha fazla  
Meslek
-
Steam yaz indirimleri özel bir etkinlik mi? Yani normal indirim haftalarından farklı daha büyük indirimler mi oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yıl düzenlenen, büyük çapta ve geleneksel bir indirim olduğu için her oyun büyük oranda indirime giriyor. Yaz indirim olduğu gibi sonbahar, kış ve yılbaşı indirimlerinde de güzel indirimler oluyor.

Hocam genelde en büyük indirimler yaz ve kış oluyor. Şaşırtacaklarını sanmıyorum. Yine de bazı oyunlar var her indirimde aynı fiyata düşüyor. Örnek: ETS 2.

Hiçbir fark yok. Sadece daha fazla oyun indirime giriyor. Haftalık indirim %'leriyle aynı indirimler hep. Millet niye çoşkuyla bekliyor anlamıyorum takip etseniz istediğiniz oyun zaten giriyor. :D

Yıl da iki defa büyük indirim oluyor. (Yaz ve Yılbaşı) Bu indirimlerde Steam'da bulunan oyunların büyük bir bölümü indirime giriyor. Fakat ikisi de cadılar bayramı ve haftalık indirimlerden daha iyi değil. Demek istediğim %50 ile bir oyun yaz ve yılbaşı indirimine giriyor ise, diğer indirimlerde %75 olabiliyor ve çoğunlukla da böyle.

Hiçbir fark yok. Sadece daha fazla oyun indirime giriyor. Haftalık indirim %'leriyle aynı indirimler hep. Millet niye çoşkuyla bekliyor anlamıyorum takip etseniz istediğiniz oyun zaten giriyor. :D

Her oyun öyle olmuyor hocam. Yeni çıkan oyunlar üstünden daha fazla zaman geçtiği için daha fazla indirime girebiliyor.

Steam yaz indirimleri özel bir etkinlik mi? Yani normal indirim haftalarından farklı daha büyük indirimler mi oluyor?
Bazı oyunlar normalden daha fazla indirime giriyor. Ayrıca ondan önce ''Bahar Temizliği'' adında ufak bir etkinlik oluyor. Puan dükkanı sonrasında biraz düşüşler oldu ama gelirse fena olmaz.

Geri
Yukarı