Steam yaz indirimlerinde hangi oyunları alacaksınız?

100 TL bütçem var. Rust alacağım büyük ihtimalle. Yanına da The Elder Scrolls Online almayı planlıyorum. Rocket League aldım ama sıkıcıydı iade ettim.
Ark survival oyunların arasında bence en iyisi craft sistemi olsun görüntüsü vs rusta göre daha çok beğendim. Lakin ark 100 TL ben indirimden almıştım. 30 kusur lira verdim o kadar verilebilir ki hakkıdır lakin 100 liralık olduğunu düşünmüyorum. Forest bu oyunlara nazaran daha farklı evet hayatta kalma craft ama hikaye kısmı falan var onunda keyfi ayrı tabi. Ben ark taraftarıyim ama indirimli ark

Ark survival oyunların arasında bence en iyisi craft sistemi olsun görüntüsü vs. Rust'a göre daha çok beğendim. Lakin ARK 100 TL ben indirimden almıştım. 30 küsür lira verdim o kadar verilebilir ki hakkıdır lakin 100 liralık olduğunu düşünmüyorum. Forest bu oyunlara nazaran daha farklı evet hayatta kalma craft ama hikaye kısmı falan var onunda keyfi ayrı tabi. Ben ARK taraftarıyım ama indirimli ARK.
29.37 TL şu an. Almayı planlıyorum. Arkadaşsız güzel olur mu? Hiç arkadaşım yok.

Bu arada yazım kurallarına dikkat edin. Ceza alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı