Steam yaz indirimlerinde hangi oyunları alacaksınız?

Yeni oyunlar çıkacak ya eski oyunları ucuza kakalıyorlar gibime geldi. :D Ünlü oyunların hepsi zaten var bende ama alırsam Valve’nin tüm oyunlarını alırım. Half-life2 hala oynamadım.

Ets 2 dlc ler dahil ve pubg aldım. Pubg ye hala alısamadım aım konusunda.
Online fps oyunu ıstıyorum bır tane daha. Sniper Elite 4 Nasıldır ? R6 ya da alısabilecegimi sanmıyorum almaya değer mı ?

PUBG aldım fakat gün içinde R6 oynadım. Sonra PUBG ile R6 kıyaslaması yaptım. Sonunda PUBG denen oyunun R6 ile yarışamayacağını ve paramı çöpe atmaktan başka bir şey olmayacağını anladım. Şuan oyun bakıyorum.

PUBG aldım fakat gün içinde R6 oynadım. Sonra PUBG ile R6 kıyaslaması yaptım. Sonunda PUBG denen oyunun R6 ile yarışamayacağını ve paramı çöpe atmaktan başka bir şey olmayacağını anladım. Şuan oyun bakıyorum.
Batman Arkham Knight'ı season pass ile birlikte alabilirsiniz. Öylesine almıştım hoşuma gitti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı