Oyun Steam yaz indirimlerinde indirime girecek oyunlar açıklandı!

Kaynak? Bundan daha fazlası girecektir bu çok az.

Bunlar sadece açıklanan oyunlar 1/100 bile değil yoksa liste.

Tekrar %33 oranında girmeyip %60-70 girerse alınır bence.

Liste tam değil kanka açıklanan sadece. RDR2 her zaman indirime giriyor %90 tekrar girer bu dönemde.

Elden Ring kaşınıyor ama.

Vallahi deliriyorum kanka. Bende salaklık ettim gittim onun yerine bir sürü tekrar indirime girecek oyun aldım 420TL vermek yerine. Şimdi deliriyorum. Umarım şimdi indirime girer.

Yaz indiriminde neredeyse birçok oyun indirime giriyor arkadaşlar. İmkanı olanların doğrudan almasını tavsiye ederim. TL, diğer para birimleri karşısında hızlı bir şekilde değer kaybetmekte ve muhtemelen tekrardan Steam kur zammı uygulanabilir. Ne alabiliyorsanız şimdiden almanız, faydanıza olacaktır.

Yaz indiriminde neredeyse birçok oyun indirime giriyor arkadaşlar. İmkanı olanların doğrudan almasını tavsiye ederim. TL, diğer para birimleri karşısında hızlı bir şekilde değer kaybetmekte ve muhtemelen tekrardan Steam kur zammı uygulanabilir. Ne alabiliyorsanız şimdiden almanız, faydanıza olacaktır.

Bu indirimlerden sonra bir zam furyası daha gelmesi muhtemel.

@HolyMorph muhtemel, ben de bekliyorum. Beklenmedik şekilde kur aşırı yükseldi. Steam zamlamasa bile oyun yapımcılarının, fiyat arttırma politikasına gideceğini düşünüyorum.

Bu indirimlerde alabileceğim bütün oyunları alacağım artık. Zaten ileride zam da gelebilir. Boş boş oturup sıkılmak istemiyorum. Yaklaşık hediyeler dahil 180₺'ye ne alabiliyorsam alırım. Yaklaşık 1 haftadır indirimleri beklemekten ağaç oldum. Neredeyse 3.5 gün falan var daha. Nasıl beklerim bilmiyorum :D Umarım bu sene güzel indirimler gelir.

Steam yaz indirimlerinde indirime girecek bazı büyük oyunları açıkladı.

Sid meier's Civilization V'ı.
Anno 1800.
Dead Cells.
The Mageseeker: A League of Legends story.
Pharaoh: A New era.
Rust.
Vertigo 2
Terra nil.
Sifu.
Stardew Valley.
Boundary.
Smalland: Survive the wilds.
Sekiro: Shadows die twice - GOTY Edition.
Total War: Warhammer III.

ETS 2 yok mu ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar sadece açıklanan oyunlar 1/100 bile değil yoksa liste.

Tekrar %33 oranında girmeyip %60-70 girerse alınır bence.

Liste tam değil kanka açıklanan sadece. RDR2 her zaman indirime giriyor %90 tekrar girer bu dönemde.

Vallahi deliriyorum kanka. Bende salaklık ettim gittim onun yerine bir sürü tekrar indirime girecek oyun aldım 420TL vermek yerine. Şimdi deliriyorum. Umarım şimdi indirime girer.
Hogwars girermi acaba girse ne kadara düşer bu yaz kaptım kaptım yoksa iflah olmaz artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı