Steam yaz indirimlerinde kaçırılmaması gereken oyunlar!

KS
Shaycrom

Shaycrom

Centipat
Yer
Steam
Çok güzel rehber olmuş, eline sağlık. Ben de bir şeyler almayı düşünüyorum, değişiklik olsun.
Undertale Türkçe olsa alabilirdim. Mafia serisini oynamadım hiç, onu da alabilirim.

Dediğim gibi güzel rehber olmuş ama 20TL limitiyle sınırlayarak yazık etmişsin. En azından kategori yapabilirdin.
Türkçe yama var Undertale için merak etme.
Doğru söylüyorsun. Normalde liste 20 oyunluk olacaktı ama 20tl sınırım yüzünden bir kaç oyun çıkarttım ;( Kış indirimleri rehberimde böyle bir faktör yapmayacağım ;D

grgrrrrrr

Hectopat
Makaleler
1
Bence artık Portal 1 ve 2 de kaçırmayın. 1.85 olmuş herkesin oynaması gereken oyunlardan biri bence.

KS
Shaycrom

Shaycrom

Centipat
Yer
Steam
Bence artık Portal 1 ve 2 de kaçırmayın. 1.85 olmuş herkesin oynaması gereken oyunlardan biri bence.
Dediğim gibi Valve her zaman indirimlerde oyun fiyatlarını sabit tutuyor. hikayeli oyunları 1,85 oluyor. Portal 1 ve 2 yi herkese hitap etmediği için koymadım.

JATDAV

Hectopat
HL1-2'nin puanları ve Payday2'nin puanları neden düşük ya!
Don't Starve ekleseydiniz kalbimi çalardınız, Serious Sam baya eğlenceliydi, Crazy Taxi Steam'de varsa alınır 😁
Ahahha Varmış 😁

KS
Shaycrom

Shaycrom

Centipat
Yer
Steam
HL1-2'nin puanları ve Payday2'nin puanları neden düşük ya!
Don't Starve ekleseydiniz kalbimi çalardınız, Serious Sam baya eğlenceliydi, Crazy Taxi Steam'de varsa alınır 😁
İnanın bana Don't Starve ı da gördüm ve eklemek istedim. Ancak dediğim gibi alnımdan ter damlıyordu ve çok yorulmuştum. o yüzden hızlıca kısa kesip bitirdim ve gidip uyudum ;(

JATDAV

Hectopat
Dolar kurunu bir kenara bıraktım Farming Sim. Oyunları nerdeyse hiç indirime girmemiş, bu sene olan indirimleri beğenmedim FPS Oyuncuları bile üzgün Tüh!

ZORO

Centipat
Kış indirimleri rehberimde böyle bir faktör yapmayacağım

Bol hikayeli güzel bir rehber bekliyorum senden 🤣 Herkesin bildiği oyunları değil biraz da bilinmeyenleri çıkar ve çeşitli olsun. Ayrıca farklı fiyat aralıkları da olsun. Göster kendini🤣

İkinci oyununu oynadım ve bitirdim, gerçekten harikulade. Hele finali bitirdi beni, bayıldım.
Biraz tersten gittim ama şimdi de ilk oyununu alacağım : )

GladiusS

Decapat
Makaleler
1
Bende önereyim strateji isteyenler için
HOİ4
Age of empires 2
EU4
Stronghold crusader 2

Yukarı