Çözüldü Steam "yeniden başlatma gerekli" hatası

• Konuyu başlatan 61340
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

61340

Kilopat
Merhaba, oyuna girmeye çalıştığım zaman bu uyarıyı alıyorum. Yeniden başlata basıyorum, tekrar açılıyor Steam ve oyuna geri girmek istediğimde tekrar aynı hatayı alıyorum. Kısır döngü oldu. Ne yapmam lazım?

Edit: Sadece elden ring oynamaya çalışınca oluyor...

1646488792661.png

Çözüm
Steam'i kapatın. Görev yöneticisinde Steam'e dair ne varsa sonlandırın. Steam'e sag tıklayın yöneticisi olarak açın sorunun çözülmüş olması lazım.

Steam'i kapatın. Görev yöneticisinde Steam'e dair ne varsa sonlandırın. Steam'e sag tıklayın yöneticisi olarak açın sorunun çözülmüş olması lazım.

Çözüm
Sadece Elden Ring'e girerken oluyor hocam. Diğer yüklü oyunlarda Binding of Isaac da sorun yok.
Hemen deniyorum.

Çözüldü hocam, normalde yönetici olarak çalıştırırdı ve güncelleme yapardı. Ben de işkillendim zaten nasıl yönetici çalıştırmamışım anlam veremiyorum 20 yıllık PC kullanıcısıyım aklıma gelmedi. Sağ olun iyi forumlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı