Steam'da indirdiğim R6 oyun silindi

vaknack

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Steam'dan R6 indiriyordum.
Sonra bazı problemlerden dolayı bilgisayarıma 3 gün boyunca internet bağlantısı olmadan kullandım.
3 Gün sonra internetim gelince Steam'ı açıp oyununun kalan kısmını indirmek istemiştim ama bir baktım 0'dan indiriyor ve klasörde oyun gitmiş. 0.5 MBS ile indiriyorum 50 GB indirmem 5 günümü almıştı şimdi ben tekrar baştan indirmem mi gerekecek? 😢
Bu durumun herhangi bir çözümü var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınızda R6 varsa ondan isteyin. Dosyalarını size atsın sizde ekleyin fakat nasıl eklendiğini unuttum.

Merhaba arkadaşlar Steam'dan R6 indiriyordum.
Sonra bazı problemlerden dolayı bilgisayarıma 3 gün boyunca internet bağlantısı olmadan kullandım.
3 Gün sonra internetim gelince Steam'ı açıp oyununun kalan kısmını indirmek istemiştim ama bir baktım 0'dan indiriyor ve klasörde oyun gitmiş. 0.5 MBS ile indiriyorum 50 GB indirmem 5 günümü almıştı şimdi ben tekrar baştan indirmem mi gerekecek? 😢
Bu durumun herhangi bir çözümü var mı acaba?
Oyun dosyalarını kontrol et Steam'den düzelir.

Bir yamadan veya güncellendiği için silindiği görmedim. Biraz indirmeye devam edin genelde az bir şey indiriyorsunuz ve sorun çözülüyor. Oyunun küçük bir kısmı siliniyor tamamı değil. Tabii öbür türlü olması ihtimali de var.
gg galiba

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    150,6 KB · Görüntüleme: 65
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı