Steam'dan artık oyun alınır mı?

Steam Vs Epic Games

• Oy verenlerin toplamı
    107
  • Anket kapandı .
Epic'in izlediği model piyasada yer etmek için iyi ama sürdürülebilir bir şey değil. Babasının hayrına sonsuza kadar beleş oyun dağıtacağını düşünen varsa tatlı rüyalar. Bir de Epic'ten oyun alınca doğru düzgün hizmet bile alamıyorsun, oyun yedeğini alma yok, cloud save yok, remote play yok, oyun içi arayüz yok, FPS sayacı yok. Yok oğlu yok anasını satayım. Launcher ile açılan korsan oyun gibi bir şey yani Epic'ten oyun oynamak. He bu arada, Launcher da ayrı bir konu. Rezalet yavaş çalışıyor.
Kardeşim yeni ya yeni anlayın şunu. Zaman ver az adamlara her şey bir anda olmaz ki. Bak güncellemelere başlamışlar Launcher için. Hala daha Remote Play'den falan bahsediyorsun. Epic Games Steam kadar eski değil zamanla gelişecek. Nedir bu düşmanlığınız anlamadım.

Ne kadar boş yorum varsa yapılmış bu konuda. Birisi yıllardır süregelen bir platformken diğeri daha yeni yeni gelişen bir platform. Epic Games'e kullanıcı çekmek için bedava GTA 5 verdi diye sitem edenler var. Adamlar babanızın hayrına mı bedavaya GTA 5 verecek? Epic Games Steam'i "ha" deyince geçemez ama kullanıcı sayısının artması doğrultusunda gelecek yeni güncellemelerle(Profil, pazar, vb.)
Steam'in karşısına büyük bir rakip olarak çıkacak. Sonuç olarak bu rekabetten biz faydalanacağız. Ayrıca sadece birini seçerek ömrünüz boyunca onda oyun oynamayacaksınız. Neyin kavgasını ediyorsunuz hala anlamadım.

Evet haklısın ama oyun içi tarayıcı GTA'da çok işlevli Online girmesini beklerken video vs. izlemek çok keyifli o yüzden Steam bana göre bir adım önde şu anlık.
Geliştirirler elbet Epic Games Launcher'inide. Şu an Steam önde tabi ama Epic Games akıllıysa oyuncuların isteklerini göz önünde bulundurur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı