Steam'dan niye nefret ediyorum?

Öncelikle cc kart kullanıyorsan, IP, state, country adresine göre zaten dolandırıcılık için community ban yiyeceksin. 2016 yıllarında cc kartlar ile satın aldığımız birkaç oyun yüzünden ban yemiştik. Seninde durum aynı o adamların bildiği bir şey varki seni banlıyorlar.

Öncelikle cc kart kullanıyorsan, IP, state, country adresine göre zaten dolandırıcılık için community ban yiyeceksin. 2016 yıllarında cc kartlar ile satın aldığımız birkaç oyun yüzünden ban yemiştik. Seninde durum aynı o adamların bildiği bir şey varki seni banlıyorlar.
Kardeşim CC kullanmıyorum hırsız değilim ben? Salad.io adlı hazır mining uygulamasından mining yapıyorum, program prepaiddigitalsolutions (ön ödemeli sanal kart sitesi) ile anlaşmalı, 21 dolar kazdığımda 20 dolarlık ön ödemeli kart alabiliyorum. CC olsa konuyu açmazdım çünkü CC hırsızlık.
Steam destek gayet de iletişime geçiyor, en gereksiz soruları bile yanıtlıyorlar. Sen adamların işi gücü yok millete ban atıyorlar mı sanıyorsun?

İletişime 1.5 gün sonra geçen bir dev şirket, gerçekten hala savunmanız bile etkileyici.

Geri
Yukarı