Steam'de 102 TL ile ne alınılabilir?

2 saatten sonra hiçbir ürünümün iadesi alınmamıştı ve Fast mode Idle Master'da 2 saatten aşağı düşmedi bana hiç.

2 saat üzeri oynadığım New Vegas iade alınmıştı. Şansınızı deneyin.

2 saatten sonra hiçbir ürünümün iadesi alınmamıştı ve Fast mode Idle Master'da 2 saatten aşağı düşmedi bana hiç.
2.7 Saat terraria oynadım iadesi alınmıştı.
Bana hep 1.1-1.2 saatte düşüyor genel olarak.

1656854387868.png

102 tl ye idle master'ı araştırıp alabileceğin oyunları katlayabilirsin. bende 6 tl vardı bir kaç günde bu kadaryaptım kart koleksyonu satarak elden ring alacam🤓 Eki Görüntüle 1439737
Hocam ben de bugün yaklaşık 70 TL civarı harcadım arkada Idle Master açık 250 civarı kart düşürecek. İyi bir dönütü olacak gibi geliyor. Ama güncel ve gerçekten kâr ettiren oyun bulmakta zorlanıyorum. Sizin herhangi bir kaynağınız var mı?

Konu sahibine dönecek olursak, ben de parayı patlamasını öneririm. Hazır indirim varken 10-15 TL'lik oyunlar, bundlelar falan 2-3 TL'ye düşüyor. Alın kart kasın.

Eki Görüntüle 1439750Eki Görüntüle 1439751Eki Görüntüle 1439752
Dostum bunları yaparsın zaten bir sürü konu var Idle Master ile alakalı biraz araştırısanız mantığı çözersiniz sadece bu oyunlarla yapmadım benim Steam'de çok fazla oyun olduğu için onlardan da geldi bunlar 1 liralık oyunlar 1 liralık oyunlardan 2-3 lira kar edebiliyoruz ya da parlak kart düşerse daha çok kazanırsınız.

Yaptım 150 TL yaptım paramı ve RDR 2 çektim.

Yaptım 150 TL yaptım paramı ve RDR 2 çektim.
Hocam 2 günde nasıl 50 TL yaptınız ya :D . Benim 2 gündür pazarda 100'den fazla satışım duruyor. Steam Inventory Helper ile quick sell yaptım hepsini. Normal fiyatından 1 kuruş. Sık sık da güncelliyorum ama alınmıyor. Güncel oyunları da almıştım. Yaklaşık 200'den fazla oyun aldım.
Ayrıca yaptıktan sonra iade ettiniz mi oyunları?

Geri
Yukarı