Steam'de alınan oyundan fazlası geldi

dede23

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşım da ben de pek anlamıyorum ama sanırım 6 tane oyun alıyormuş kart bilgilerini girmiş ve işlem tamamlandı yazmış fakat aldığı oyunlar değil farklı farklı 104 oyun gelmiş. Steam kapatıp açtığında da durum değişmemiş bana yazdığı bu kadar daha fazla detay var mı bilmiyorum. Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Sorun.jpg
    Sorun.jpg
    134,9 KB · Görüntüleme: 145
Hangi oyunu, oyunları veya paketi aldığını yazabilir mi acaba? İşlem bittikten sonra detayları var, onlarıda paylaşırsanız yardımcı olabilirim. Belki farketmeden bir oyun paketi almıştır.

Kütüphanenin üst kısmında kategori alanı var oradan sadece oyunları işaretlesin. Fotoğrafta bir sürü oyunlarla ilgili düzenleme aracı bulunuyor. Örn: Ailen Swarm SDK, Dedicated Server vs.

Arkadaşım da ben de pek anlamıyorum ama sanırım 6 tane oyun alıyormuş kart bilgilerini girmiş ve işlem tamamlandı yazmış fakat aldığı oyunlar değil farklı farklı 104 oyun gelmiş. Steam kapatıp açtığında da durum değişmemiş bana yazdığı bu kadar daha fazla detay var mı bilmiyorum. Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

Oyunların serverleri var dikkat ettiyseniz. Ayrıca yukarıda filtrelemede tümü yazıyor, oyun ve yazılımları işaretlesin öyle baksın bir de.

Onlar oyun değil oyunların dedicated sunucuları. Yukarıda sadece oyunları seçsin.

Geri
Yukarı