Steam'de artık taksit yapılabiliyor

Steam'in Türkiye'de anlaştığı POS sayesinde (Lidio), sonradan taksitlendirme destekleyen kartlar ile taksitlendirme yapabiliyorsunuz! Az önce İş Bankası kartım ile taksitlendirme yaparak tasdikledim. Ödeme anında taksitlendirme yapamıyorsunuz lakin ekstreden sonradan taksite olanak sunuyor eğer bankanız size bu olanağı verirse.
Vade farkı veriyor mu? 6'ya kadar mı böldürüyor, 3'e kadar mı?

Vade farkı veriyor mu? 6'ya kadar mı böldürüyor, 3'e kadar mı?
O bankanızın bileceği iş. Maximum Genç bana 3 işlem toplam bin lirayı geçmediği takdirde vade farksız sonradan 3 taksit yapıyor. Burada da aynen bu sözünü uyguladı. Sizin bankanızın farklı bir politikası olabilir. Ayrıca Steam belki Almanya ya da Amerika POS kullanarak tahsil de edebilir. Risklerin farkında olun, ama en kötü iade edersiniz.

1695028412653.png

@bleakdampndead daha geçen hafta CoD MW2 almıştım taksitlendirmemişti. Eğer bu doğruysa süper haber.
Almanya POS kullanmış olabilir Steam. Eğer taksit yapmayı garantilemek istiyorsanız oyunu alamadna bence yurt dışı alışverişe kapatın kartınızı, böylece yurt dışı POS'tan çekmeye çalışsa bile başarısız olur. Steam'in bir çok POS sistemi var günün sonunda.

Almanya POS kullanmış olabilir Steam. Eğer taksit yapmayı garantilemek istiyorsanız oyunu alamadna bence yurt dışı alışverişe kapatın kartınızı, böylece yurt dışı POS'tan çekmeye çalışsa bile başarısız olur. Steam'in bir çok POS sistemi var günün sonunda.
Almadan önce*

Yeni konular

Geri
Yukarı