Steam'de artık taksit yapılabiliyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde Paycell üzerinden aldığım Starfield'ı Lidio olarak çekmişti. Şimdi Ziraat kredi kartı ile Baldur's Gate 3 aldım öylesine taksit yapayım diye ve Bellevue US üzerinden çekti, benim şans şaşırtmıyor 😄
Bir tavsiye hocam. Yurt dışı alışverişe kapat, banka reddederse yurt dışı işlem olduğu için birkaç saat sonra tekrar dene. Böylece ya taksitli bir şekilde alabilirsin ya da zaten para çıkmaz.

Adam akıllı limit verseler bende severim. 2000 lira ne? KMH da vermiyorlar öğrenciye...
O iş garip bu arada. Kimse bankaların kafasını anlayamıyor. Ben lise mezunuyum. Sadece 40 günlük sigorta kaydım var onun haricinde hiç bir mal varlığım vs yok. Bana 19.000TL'lik kart verdi İş Bankası. 4-5 ay sonrasında ise 23.000TL'ye çıktı. Kardeşime ise 2000TL çıktı İş Bankasından. Kardeşim üniversiteye başlıyor, 2 aylık sigortası var. Halkbank'a gittik 5000TL çıktı.

O iş garip bu arada. Kimse bankaların kafasını anlayamıyor. Ben lise mezunuyum. Sadece 40 günlük sigorta kaydım var onun haricinde hiç bir mal varlığım vs yok. Bana 19.000TL'lik kart verdi İş Bankası. 4-5 ay sonrasında ise 23.000TL'ye çıktı. Kardeşime ise 2000TL çıktı İş Bankasından. Kardeşim üniversiteye başlıyor, 2 aylık sigortası var. Halkbank'a gittik 5000TL çıktı.
Ben öğrenci belgemle başvurduğum için 2000tl kesin limit veriyor, ama fazlasını vermiyor. Düzenli ödeyip yükselmesini ümit edeceğim artık.

Biz herhangi bir belge vs ile gitmedik. TC ile gittik sadece. Tüm bankaları gez derim.
Başıma bela almak istemiyorum hocam ya. Bir şey alacağım zaman borcu alacağım şey ücreti toplamı ile kapatıp (+) bakiye ile almayı planlıyorum. Umarım kredi notuna zarar vermez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonuna kadar reis.

Başıma bela almak istemiyorum hocam ya. Bir şey alacağım zaman borcu alacağım şey ücreti toplamı ile kapatıp (+) bakiye ile almayı planlıyorum. Umarım kredi notuna zarar vermez.
Ben şöyle yapıyorum mesela telefon faturası ödeyeceğim ya. Kredi kartıyla ödüyorum. 5 dakika sonra kredi kartına ne kadar ödediysem o kadar yüklüyorum. (+) puan veriyormuş. Bankacı ile konuştum.

Ben şöyle yapıyorum mesela telefon faturası ödeyeceğim ya. Kredi kartıyla ödüyorum. 5 dakika sonra kredi kartına ne kadar ödediysem o kadar yüklüyorum. (+) puan veriyormuş. Bankacı ile konuştum.
+ puan veriyorsa harika.

Artık taksit yapılabilecceğini düşünmüyorum maalesef...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı