Steam'de artık taksit yapılabiliyor

@bleakdampndead dediğim gibi mi yaptınız?
Dediğiniz gibi banka üstünden taksit yaptım. Eskiden Steam sadece Almanya ve Amerika POS kullanıyordu Türkiye pazarı için. Şimdi Lidio ile çalıştıklarını görünce belki taksit yapar banka diye düşündüm ve yapabiliyormuş. Lidio dışındaki POS'larda taksit maalesef yapılamıyor, işin kötü tarafı da ödeme ekranında bu POS'u seçemiyorsunuz. Şansınıza ne gelirse.

Dediğiniz gibi banka üstünden taksit yaptım. Eskiden Steam sadece Almanya ve Amerika POS kullanıyordu Türkiye pazarı için. Şimdi Lidio ile çalıştıklarını görünce belki taksit yapar banka diye düşündüm ve yapabiliyormuş. Lidio dışındaki POS'larda taksit maalesef yapılamıyor, işin kötü tarafı da ödeme ekranında bu POS'u seçemiyorsunuz. Şansınıza ne gelirse.
İşin komik tarafı 3 kuruş Maxipuan bile kazanmışım :)

Ben bayadır yapabiliyordum yalnız garip. Benimki düz Maximum. Benim kart aslında her şeye yapıyor neredeyse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'in Türkiye'de anlaştığı POS sayesinde (Lidio), sonradan taksitlendirme destekleyen kartlar ile taksitlendirme yapabiliyorsunuz! Az önce İş Bankası kartım ile taksitlendirme yaparak tasdikledim. Ödeme anında taksitlendirme yapamıyorsunuz lakin ekstreden sonradan taksite olanak sunuyor eğer bankanız size bu olanağı verirse.
Oyunu bile taksitle alacaksak vah halimize.

Hangisinden aldığımızı nasıl anlıyoruz acaba?

Yani ben pek kampanya keşfedemedim nedense ancak bende beğeniyorum.
Ekstrenizde Lidio/Steam olarak düşerse ancak öyle fark edebilirsiniz.

@serhatcandev bankadan bankaya değişkenlik gösteriyor ve İş Bankası'nı ben de severim. Neredeyse her şeye kampanya sunuyorlar. @Tim'de çok sever İş Bankası'nı.
Adam akıllı limit verseler bende severim. 2000 lira ne? KMH da vermiyorlar öğrenciye...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı