Steam'de aynı oyun birden fazla nasıl açılır?

Güvenilir olup olmadığını bilmiyorum. O mesajlardan sonra yardım etmezdim ancak yine de yardım edeyim dedim.
Bu botlar sadece Steam saati için yani oyun içini etkilemiyor.
Adam söyle bir program ile bir oyunu 2 kere açıyor. Oyun Steam'dan mı bilmiyorum. Ama bir bak.

( ÖNEMLİ UYARI ! : Link olarak Gezginler vermiş. Yüksek ihtimalle virüs var. Ben önermiyorum ! )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5K mesajı olup, bir sürü insanın yardım çağrısına deva olmuş birine bunu söyleyemezsiniz. Bizleri küçümseyecekseniz, takmayacaksanız böyle bir konu da açmamalıydınız.
Oyun bu gibi programları anti-hack'i sayesinde engellemiş durumda. Bu programlar açılmıyor.

Farklı Steam hesaplarıyla bir kullanıcıda aynı anda programsız oyun oynayamazsınız, bunu anlayalım öncelikle. Eğer farklı kullanıcıları aynı anda açmayı başarırsanız oyunları da aynı anda açabilirsiniz. Burada çözüm bulunması gereken oturum kapanmadan geçiş yapabilmek. "Bilgisiz" gibi hitaplarda bulunmayın lütfen, kırıcı oluyorsunuz.

Son düzenleme:
Farklı Steam hesaplarıyla bir kullanıcıda aynı anda oyun oynayamazsınız, bunu anlayalım öncelikle. Eğer farklı kullanıcıları aynı anda açmayı başarırsanız oyunları da aynı anda açabilirsiniz. Burada çözüm bulunması gereken oturum kapanmadan geçiş yapabilmek. "Bilgisiz" gibi hitaplarda bulunmayın lütfen, kırıcı oluyorsunuz.
Birkaç oyunu sandbox yardımı ile açtım, nasıl açılmıyor?İlla ki bir yolu vardır ve bilenler de çıkacaktır. Nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz anlamış değilim.

Bakın, bir sınır olmalı ve şu an o sınırı aşıyorsunuz. Burada herhangi bir teknik servis olarak bulunduğumuzu düşünmüyorum. "Bilgisiz, mantıksız" gibi şeyler kullanarak hakaret ediyorsunuz, terbiyenizi takının. Madem biliyordunuz ve tersleyecektiniz o zaman konu açmasaydınız. Neyse, size kolay gelsin.

Bakın, bir sınır olmalı ve şu an o sınırı aşıyorsunuz. Burada herhangi bir teknik servis olarak bulunduğumuzu düşünmüyorum. "Bilgisiz, mantıksız" gibi şeyler kullanarak hakaret ediyorsunuz, terbiyenizi takının. Madem biliyordunuz ve tersleyecektiniz o zaman konu açmasaydınız. Neyse, size kolay gelsin.
Konu ile alakalı yorumlar atmıyordunuz ama ayrıca bilgisiz olmayı niye hakaret olarak algıladınız onu da anlamadım.

Konu ile alakalı yorumlar atmıyordunuz ama ayrıca bilgisiz olmayı niye hakaret olarak algıladınız onu da anlamadım.
Size son yorumumu da yapıp gidiyorum. Konu ile alakalı yorum attım ve size oyunun adını sordum. Bunun sebebi ise eğer CS:GO ise onu boost'layan servisler vardı.

Sisteminizi sormamın sebebi ise size Virtual Box önerecektim, yeterli dediniz ve önerdim. Neden bu kadar büyüttünüz?

Neyse, daha fazla yazmayacağım dediğim gibi. Bilgisiz demeye devam edin siz.

Idle Master uygulaması var, Steam'de fazla oyun varsa kullanabilirsin oyunları aktif olarak oynuyor gözüktürüyor ve saat kasabiliyorsun.

Geri
Yukarı