Steam'de Çince mesaj ile hesap çalmaya çalışan kişi

Makaleler
2
Yer
Ankara
Steam'de arkadaşım adını "Hesabı Çalmaya Çalışıyorla" yapmış ve bana mesaj göndermiş. Mesaj 2. fotoğrafta.

Hesabı Çalmaya Çalışıyorla 5_22_2023 10_46_59 PM.png

Bu arada yazan yazıyı çeviriye attım. Sonuç şu:
Merhaba, bu bağlantıya tıklayarak ücretsiz Steam kredisi kazanabilirsiniz!

Ulan madem birinin hesabını çalıp sonra başkasının hesabını da çalacaksın. Neden bunu hem Çince yapıyorsun hem de link koymuyorsun? Belki boşluğuma gelirdi de basardım linke kaptırırdım 300 oyunluk hesabı.

Arkadaşımın adı Sinan Soğan'dı.

Son düzenleme:
Hocam, o arkadaşınızla hiç görüşebildiniz mi? Çince yapmaları harbiden çok saçma. İyi ki tıklamamışınız ayrıca. Dikkat edin hocam.

Steam'de arkadaşım adını "Hesabı Çalmaya Çalışıyorla" yapmış ve bana mesaj göndermiş. Mesaj 2. fotoğrafta.

Eki Görüntüle 1789410

Bu arada yazan yazıyı çeviriye attım. Sonuç şu:
Merhaba, bu bağlantıya tıklayarak ücretsiz Steam kredisi kazanabilirsiniz!

Ulan madem birinin hesabını çalıp sonra başkasının hesabını da çalacaksın. Neden bunu hem Çince yapıyorsun hem de link koymuyorsun? Belki boşluğuma gelirdi de basardım linke kaptırırdım 300 oyunluk hesabı.

Arkadaşımın adı Sinan Soğan'dı.
Korkunç.

Adamın hesabını çaldılar, korumasını bile bilmediği için yapabildiği tek şey adını değiştirmek oldu.

Ele geçiren arkadaş da link yapışmıştır ancak Steam'in filtresine takıldığı için sana ulaşmamıştır.
Aynı olayı ben de yaşamıştım, arkadaşlarıma attıkları linkler ulaşmıştı. Umarım daha fazla mağduriyet yaşanmaması için sohbet hakkında düzenleme yapılmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı