Steam'de CS:GO öğeleri gözükmüyor

Eakkuzu

Hectopat
Daha fazla  
Steam puan dükkanında tüm oyunların öğelerini görebilirken CS:GO'nun öğelerini göremiyorum. Sorun nerede yardımcı olabilecek?

Gizlendi yazıyor, tıklıyorum tepki yok.

Dosya Ekleri

• 11.png
    11.png
    969,9 KB · Görüntüleme: 43
  • 12.png
    12.png
    175,6 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben sorunu steam desteğ'e ticket atarak çözdüm aşağıdakileri yapın bende yetişkinlere uygun içerikleri açınca gözükmeye başladı mağazada.

Steam Puan Mağazasında belirli bir oyun için İfadeler ve Arka Planlar satın alamamanın yaygın nedenleri şunlardır:

-Oyunun sahibi sen değilsin.
-Oyunu Aile Kitaplığı Paylaşımı özelliği aracılığıyla ödünç alıyorsunuz.
-Oyun ücretsizdir ve oyun için herhangi bir oyun içi satın alma yapmadınız.
-Oyunda 2 saatten fazla oynamadınız.
-Oyun kaldırıldı veya Steam'de satışı yasaklandı.
-Söz konusu oyunda görünen içerik türünü (yetişkinlere yönelik, şiddet içeren, çıplaklık veya yalnızca yetişkinlere yönelik) göstermemek üzere ayarlanmış tercihleriniz var. Bu, kasıtlı olarak onunla ilgili Puan Dükkânları öğelerini görmenizi engelleyecektir. Sorunun bu olup olmadığını kontrol etmek için https://store.steampowered.com/account/preferences sayfasındaki "Yetişkinlere Uygun İçerik" bölümüne gidin ve farklı içerik türleri için kutuları işaretlemenin öğeleri gösterip göstermediğine bakın. Öğelerin görünmesi için bunu geçici olarak yapmak ve ardından genel olarak mağaza için tercih ettiğiniz içerik filtrelemeyi sürdürmek için bunların işaretini kaldırmak isteyebilirsiniz.

Geri
Yukarı