Steam'de Dead Space 3 " save slot can be damaged or corrupted " hatası

İşletim sistemi
Windows 10

a manly man

Hectopat
RAM
Crucial Ballistix Micron Rev- E die CL16 3600 Mhz Ddr4
Ekran kartı
Msi Rtx 3060 Ti Gaming X
Anakart
Asus Tuf B550 Gaming Pro
İşlemci
Ryzen 5600 X
Öncelikle tüm gamerlara selam olsun. Dead Space 3'ü Steam'den indirdim biraz ilerleyip save yapdıktan sonra taaaa 2013'lerde oynadığım save dosyasını belgelerim/ ea/ Dead Space 3 save yapan klasöre attım ; tüm gelişmiş ekipman suitle devam edeyim dedim. Direkt olarak belgelerimdeki kayıt dosyasını da taşıdım. Ne yaptıysak olmadı.

Save aldığım oyunu başka bir uzantıdan indirmiştim. Şu anki Steam. Fakat save dosyası aynı format. Oyuna girip load yaptığımda " save slot can be damaged or corrupted " hatası alıyorum. Deneme maksatlı Steam'in kendi save dosyasını yedekledim %9 iken. Oyunu kapadim sildim PC yeniden başlat, attim dosyayi tanidi.

Yabancı dilde forumlarda da araştırdım. Sorunu yaşayan çok fakat çözüm yok çokça denenmiş. Oyunu 4 kez kaldır baştan kur şu bu nafile. Benzer durumu Forza Horizon 4 de denedim birkaç işlemle save dosyasın attım userdata değisti filan tamam oldu. Tüm kayıtlar cup geldi. Sorun 》 acaba Steam kendinden başka save tanımıyor mu? Data aynı olup kodlama mı farklı?

Öyleyse çözebilen varsa buraya cevap atabilir. Saygılar.

Screenshot_20240329-085621_YouTube~01.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Son cümleniz bence açıklayıcı cevap olmuş gibi. Save dosyasını tanımıyor hasarlı görmüş, kodlamaları büyük ihtimalle kendi içerisinde farklı bir şekilde saklıyor.

Geri
Yukarı