Steam'de dolandırıldım

enes11123232

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar Steam'de dolandırıldım nasıl oldu anlatayım. Önclikle pimpcsgo adlı şahıs bana mesajlar yazdı işte ne bileyim çekiliş var falan diye.
Bende inandım adam dedi 1 tane bacak cekılısı dedi bende tamam dedim şartlar ne dedim oda inandrmak için beni YT de ve TikTok'da takip etmen lazım dedi.
Ama gerçek pimpcsgo değildi ama ben saf gibi gercek sandım ve heyecanladnım sonra neden istedigimi falan sordu bende acıkladım neden oldugunu falan sonra bana güvendigini göster falan dedi envanterdeki cogu degerli eşyayı istedi bende gercek pimpcsgo sandım ve verdim 1 2 gün sonra mesaj yazdım dedim sen dolandırıcsın eşyalarımı geri ver falan dedim o da hayır dolandırıcı değilim dedi sana bıçak vereceğim dedi ama 2 3 saat sonra biri bana o dolandırıcı dedi sakın takası kabul etme dedi fakat iş işten geçti ve benim skinler gitti Steam destege yazdım geri donuş alamadım.

https://steamcommunity.com/id/PimpCSGO0 Steam hesabı bu şikayet edin lütfen ben hata ettim siz etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar Steam'de dolandırıldım nasıl oldu anlatayım. Önclikle pimpcsgo adlı şahıs bana mesajlar yazdı işte ne bileyim çekiliş var falan diye.
Bende inandım adam dedi 1 tane bacak cekılısı dedi bende tamam dedim şartlar ne dedim oda inandrmak için beni YT de ve TikTok'da takip etmen lazım dedi.
Ama gerçek pimpcsgo değildi ama ben saf gibi gercek sandım ve heyecanladnım sonra neden istedigimi falan sordu bende acıkladım neden oldugunu falan sonra bana güvendigini göster falan dedi envanterdeki cogu degerli eşyayı istedi bende gercek pimpcsgo sandım ve verdim 1 2 gün sonra mesaj yazdım dedim sen dolandırıcsın eşyalarımı geri ver falan dedim o da hayır dolandırıcı değilim dedi sana bıçak vereceğim dedi ama 2 3 saat sonra biri bana o dolandırıcı dedi sakın takası kabul etme dedi fakat iş işten geçti ve benim skinler gitti Steam destege yazdım geri donuş alamadım.

https://steamcommunity.com/id/PimpCSGO0 Steam hesabı bu şikayet edin lütfen ben hata ettim siz etmeyin.

Çok eski taktik nasıl yediniz hocam g.o

Bedava peynir fare kapanında olur derler, geçmiş olsun. Steam desteğe yazsanız da çok bir şey olacağını sanmıyorum. Sonuçta eşyalarınızı kendi rızanızla vermişsiniz.

Pimpcsgo neden senin skinlerini istesin? Bunu çoğu insan düşünür vermez hata sizin Steam'in suçu yok geçmiş olsun soğuk su için.

Bunun bir tık üstü
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu zaten. Çok basit bir yöntemle dolandırılmışsınız geçmiş olsun desteğe yazın, belki bişeyler yaparlar ama sanmıyorum.

Kanka kusura bakma ama insanlar kaç kez söylüyor bizim resmi kurumlarımız hiçbir zaman iteminizi istemez veya itemlerinizi istemeyiz diyorlar. Buna rağmen o taktiği yemeniz sizin sorununuz ve maalesef bunun geri dönüşü yok, geri alamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı