Steam'de dolandırıldım

Öncelikle geçmiş olsun.
Unutmayın ki Steam item dupe skandalından sonra dolandırıcılık sonrası eşyaları iade etme politikasını iptal etti ve eşyalarınızı geri almanız maalesef imkansız.
-Steam üzerinden asla ama asla tanımadığınız kişiler ile takas yapmayın.
-Ünlü kişilerin binlerce sahte hesabı oluşturuluyor bu durumdan emin olmak için kişilerin medya hesaplarını inceleyin örneğin bu arkadaş bir profili kopyalamış. (kopyalanan profil; https://steamcommunity.com/id/pumperpimp/ )
-Steam takaslarını mutlaka mobil uygulamadan onaylayın / reddedin.
-Ayrıca kimse hayrına size hediye göndermez unutmayın.

Bunun aynısını roblox oynuyorsanız , robloxda daha yaygın bu tuzak özellikle : adoptme , murder myster 2 , pet simulator x vb. oyunlarda yapılıyor.

artık olan oldu benim için inthar vaktı :D şaka yapıyorum ben diyorum zaten ben bir aptlm
ama steam itemlerimi veremez mi ?

Öncelikle geçmiş olsun.
Unutmayın ki Steam item dupe skandalından sonra dolandırıcılık sonrası eşyaları iade etme politikasını iptal etti ve eşyalarınızı geri almanız maalesef imkansız.
-Steam üzerinden asla ama asla tanımadığınız kişiler ile takas yapmayın.
-Ünlü kişilerin binlerce sahte hesabı oluşturuluyor bu durumdan emin olmak için kişilerin medya hesaplarını inceleyin örneğin bu arkadaş bir profili kopyalamış. (kopyalanan profil; https://steamcommunity.com/id/pumperpimp/ )
-Steam takaslarını mutlaka mobil uygulamadan onaylayın / reddedin.
-Ayrıca kimse hayrına size hediye göndermez unutmayın.
anladım :(

Selamünaleyküm ben de farklı bir şekillde dolandırıldım kendi arkadaşım tarafından gerçekte tanıdığım ne yapabilirim konu hakkında?
Konu: Arkadaşım bana 600TL karşılığında tüm CS:GO kasalarımı alacagını iletti ben de okeyledim fakat kasaların toplam değeri 4500 5000TL arasında.

Selamünaleyküm ben de farklı bir şekillde dolandırıldım kendi arkadaşım tarafından gerçekte tanıdığım ne yapabilirim konu hakkında?
Konu: Arkadaşım bana 600TL karşılığında tüm CS:GO kasalarımı alacagını iletti ben de okeyledim fakat kasaların toplam değeri 4500 5000TL arasında.
döv :D kanka hata bizde kimseye güvenme benimde bütün skinler gitti geçmiş olsun arkadaşınla konus bi şekilde halledin arkadaşlıgını kes bence

Artık olan oldu benim için inthar vaktı :D şaka yapıyorum ben diyorum zaten ben bir aptlm.
Ama Steam itemlerimi veremez mi?

Anladım :(

Eski zamanlarda olsaydı bir nebze mümkündü fakat Steam Rusya destek ekibinin itemleri çoğaltmak (dupe olarak bilinir) için sahte dolandırılma ticketları açması sonucu Steam iade politikasını tamamen iptal etti.
Unutmamak lazım ki her CS:GO eşyası tekniken birer NFT ve bu NFT'lerin enderliği azalırsa ederi de azalır bu yüzden Steam'in bu kararı ekonomik bir karar ve bence mantıklı bir karar.
Bir kişi dolandırıldı diye eşyaya sahip herkes zarar görmemeli.

Eski zamanlarda olsaydı bir nebze mümkündü fakat Steam Rusya destek ekibinin itemleri çoğaltmak (dupe olarak bilinir) için sahte dolandırılma ticketları açması sonucu Steam iade politikasını tamamen iptal etti.
Unutmamak lazım ki her CS:GO eşyası tekniken birer NFT ve bu NFT'lerin enderliği azalırsa ederi de azalır bu yüzden Steam'in bu kararı ekonomik bir karar ve bence mantıklı bir karar.
Bir kişi dolandırıldı diye eşyaya sahip herkes zarar görmemeli.
ozmn trade attıgım kısıden bana geri versinler ?
ondan alsınlar

Kendi elinizle takası onayladıysanız çok bir yolu yok gibi. Aşırı saçma bir yöntem, hala kullanılıyorsa denecek bir şey yok. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı