Oyun Steam'de FIFA 23 280 TL!

2K23 Park veya Rec girmiyorsanız önceki oyundan devam edin derim.
Build sistemi tamamen değişmiş. 2K21 zamanı oyunlarda popüler olan dominatik Inside Center ve Playshot buildleri artık dominatik bir konumda değiller.
Online sunucularda delay var. Çok can sıkan bir durum.
Şut sistemi değişti. Alışmakta zorlandım.
Adrenaline Boost özelliği gelmiş fakat MyCareer maçlarında bir hayrını göremedim. Sanırım Park için gelmiş.
Bilgisayar için 2K20'den beri aynı oyunu pişirip önümüze koyuyorlar. 2K20, 22 falan varsa bunu almanıza gerek yok.

F1 22, diğer F1 oyunlarına göre daha farklı bir sürüş dinamiği sunuyor.
Grafikleri çok beğendim.
TC davranışları değimiş. 2021'de TC Off oynamak zevkli iken 22'de TC Off işkenceye dönüşebiliyor.
Araçların değişimiyle beraber sürüşünün de değiştiği anlaşılıyor. Başlarda virajlarda zorlanıyordum fakat alıştım. Alışmamdaki sebeplerden biri virajlarda kendim vites düşürüyorum ve daha rahat bir açı yakalıyorum.
Online lobilerde kanser olabilirsiniz. Kasap sürücüler dolu.
Ai'ler ile oynamak çok zor. Ya çok yavaşlar ya da çok hızlılar anlam veremedim.

400 lira civarına bedava, bir daha bu fiyata bulamazsınızcılar nerede? Kraldan çok kralcı milletimiz. Burada kocaman şirketlerin hakkını savunan koca yürekli asgari ücretli çalışanlar...

FIFA benim gözümde Max 150 TL fazlasını veren hard enayidir. Bu arada sadece FIFA oynayan insanları bu enayiliğini dışında tutuyorum.

Fifa 22'i artık ezberledim o yüzden acayip sıkıcı geliyor, mecbur aldım zira başka oynadığım devamlı oyunum yok. Online oynamıyorsanız ve elinizde 22 varsa cidden gerek yok. Amd'de world cup güncellemesinden sonra paket açarken atma problemi yaşanıyor bu arada. 10 saatlik deneme sürümünü oynuyordum oradan biliyorum.

Sorun düzelmemiş, son güncelleme ile oyun daha da kötü olmuş, iade ediyorum.
Steam 30 dk. oynanmış oyunu iade almadı ve mahkum kaldım, 98'den beri Fifa oynuyorum ve genelde en çok oynadığım oyundur fakat bu yıl cidden kötü. Bu arada kaybettiğimden demiyorum, gayet kazanıyorum ama kötü yani. Maç sırasında sıkılıyorum resmen. Bakalım alışırım umarım, girdik yine Fut içine. Bir de paket açamıyoruz hala, onu da telefondan yapıyorum.

Steam 30 dk. oynanmış oyunu iade almadı ve mahkum kaldım, 98'den beri Fifa oynuyorum ve genelde en çok oynadığım oyundur fakat bu yıl cidden kötü. Bu arada kaybettiğimden demiyorum, gayet kazanıyorum ama kötü yani. Maç sırasında sıkılıyorum resmen. Bakalım alışırım umarım, girdik yine Fut içine. Bir de paket açamıyoruz hala, onu da telefondan yapıyorum.
Niye almadı?

Yeni konular

Geri
Yukarı