Steam'de item stokçuluğu yapanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

CS:GO için konuşmak gerekirse, eşyaları satmayıp da biriktirmek anlamlı bir harekettir.
İhtiyacın yoksa, değerinin arttığı zamanı bekleyip satarsın ve kâr edersin.

22 Mart'tan sonra ortalama belli bir değerden yüksek olan bir çok kaplamanın değeri yükseldi.
Bazıları için yükseldi demek az kalır, tavan yaptı adeta.
Bana göre CS2 güncellemesinin herkese açık şekilde sunulduğu zaman daha da büyük bir sıçrayış gerçekleşecek. Yatırım tavsiyesi değildir. :D
Çok yanlış CS2 çıktığında çoğu kasanın fiyatı silahın fiyatı yerle bir olacak bence elden çıkarın yaza kadar yoksa büyük zarar edersiniz..

Oyunu oynamayıp sadece bunlar için takip edenlerin hayranıyım.
edb1d7cae2f79b7d0fdca5a6fbeaca31.jpeg

2 ayda nasıl fırladı hocam?

2 ay önce; RMR kapsullerim vardı 1.80'den almıştım, 3.5TL'de yatay seyrediyordu 8TL bandına geldi ( daha da artacak ). 150 adet Antwerp kapsullerim vardı, tanesi 5 TL ediyordu, 12TL bandına çıktığında sattım, üstüne biraz da para ekleyip + tüm skinlerimi satıp + şanslıyım ki o dönem düşen birkaç kasa olmuştu pahalı onları da satıp 310 adet 2022 kapsülü aldım 4.5TL'den, şu an 20TL bandında.
Asıl olay 1000TL olan paramın tamamının 2'ye katlandığı anda doğru zamanda satıp 2022 kapsülü almamdı, böylece 8 kat kazanmış oldum o kapsullerden.

Yatırım kadar güzel çok az şey var. Bir noktada herkes yapması gerektiğini anlıyor. Aşağıdaki envanter tamamen zevk için harcadığım paranın zamanla yatırıma dönüşmüş hali. Envanterin total değerinin gözümde hiç değeri yok. Dönüp baktığımda sadece 1'e 5, 1'e 10 oranla kazandığımı görüyorum. Nakite çevirsem 3 günde yerim.

Tamamen zevkine yapıyorum :D.Geçen yaz tehlikeli bölge kasası drop havuzundan kalktığı haberini alır almaz 90 kuruştan 170 tane almıştım en son tanesi 11 TL olmuştu :D.

Stok değil de daha çok değerlenecek şeyleri almaya çalışıyorum 2 önceki operasyon kasasındaki M4 ve USP'yi 30 liraya almıştım tanesi 280 TL şu an.

2 ay önce; RMR kapsullerim vardı 1.80'den almıştım, 3.5TL'de yatay seyrediyordu 8TL bandına geldi ( daha da artacak ). 150 adet Antwerp kapsullerim vardı, tanesi 5 TL ediyordu, 12TL bandına çıktığında sattım, üstüne biraz da para ekleyip + tüm skinlerimi satıp + şanslıyım ki o dönem düşen birkaç kasa olmuştu pahalı onları da satıp 310 adet 2022 kapsülü aldım 4.5TL'den, şu an 20TL bandında.
Asıl olay 1000TL olan paramın tamamının 2'ye katlandığı anda doğru zamanda satıp 2022 kapsülü almamdı, böylece 8 kat kazanmış oldum o kapsullerden.
Peki toplu satışları nasıl yapıyorsun? Fazlaca sayıda olan itemlerden bahsediyorsun.

Ben de bugün 2 tane Stockholm 2021 Nuke hatıra paketi aldım. Eninde sonunda fiyatı artacaktır birdaha düşmeyecek sonuçta. Siz ne diyorsunuz bu konuda?

Evet haklı bir yatırım. Şunun için konu açılması bile komik, sırada ne var dolar ve altın stoklayanlara mı sallayacaksın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı