Çözüldü Steam'de kâr ettiren rozet önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AkınTR

Centipat
Başlıkta da belirttiğim gibi, rozet işledikten sonra gelen arka planı satarak kâr etmek istiyorum. Steam bakiyesi olarak tek bildiğim Zup serisi var.

Son düzenleme:
Çözüm
Hayır. Cevhere dönüştürülebiliyor. Doğrudan satılmıyor.
Hocam satılabiliyor, ben de sattım. Oyun olarak konu sahibine önerebileceğim 3 oyun var, yalnız rozet işledikten sonra arka planın çıkıp çıkmaması tamamen şans işi. Oyunlar: Puzzle Poker, Beats Fever ve Akihabara - Feel the Rhythm. Pahalı olan arka planların nadirlik değeri common yani sıradan olarak geçiyor, fakat para etmeyen arka planların çıkması da yüksek bir ihtimal. Bu konu hakkında forumda bir arkadaş detaylı bir konu açmıştı. Kendi deneyimimle söylüyorum, en fazla şans oranı sanırım Beats Fever ve Akihabara - Feel the Rhythm oyunlarında bulunuyor. Arka planları da ekliyorum buraya:

1626113074304.png

1626113092443.png

1626113127948.png
Hayır. Cevhere dönüştürülebiliyor. Doğrudan satılmıyor.
Hocam satılabiliyor, ben de sattım. Oyun olarak konu sahibine önerebileceğim 3 oyun var, yalnız rozet işledikten sonra arka planın çıkıp çıkmaması tamamen şans işi. Oyunlar: Puzzle Poker, Beats Fever ve Akihabara - Feel the Rhythm. Pahalı olan arka planların nadirlik değeri common yani sıradan olarak geçiyor, fakat para etmeyen arka planların çıkması da yüksek bir ihtimal. Bu konu hakkında forumda bir arkadaş detaylı bir konu açmıştı. Kendi deneyimimle söylüyorum, en fazla şans oranı sanırım Beats Fever ve Akihabara - Feel the Rhythm oyunlarında bulunuyor. Arka planları da ekliyorum buraya:

1626113074304.png

1626113092443.png

1626113127948.png

Son düzenleme:
Çözüm
Space Codex oyununa bakabilirsin fiyatı 2TL. Seyrek arka planı 5TL civarına satılıyor şuan, Nadir arka planlardan birisi 4TL diğeri de 11TL civarına satılıyor şuan pazarda. Tabi şansın varsa Seyrek ya da Nadir arka plan düşer 😃. Kesin kar ettirmeyebilir Zup arka planları da böyle zarar da ettirebilir.

Space Codex oyununa bakabilirsin fiyatı 2TL. Seyrek arka planı 5TL civarına satılıyor şuan, Nadir arka planlardan birisi 4TL diğeri de 11TL civarına satılıyor şuan pazarda. Tabi şansın varsa Seyrek ya da Nadir arka plan düşer 😃. Kesin kar ettirmeyebilir Zup arka planları da böyle zarar da ettirebilir.
4,96'lık arkaplan düştü :D

Artı -1 Eksi
Şans işte ben arka plan muhabbetlerine pek girmiyorum. Zup da denedim bir kez kartları biraz pahalı olmasına rağmen dedim şansımı deneyeyim, 60 kuruşluk arka plan düşmüştü.
11 liralık olan da 2. seferde düştü :)

Bu rozetleri nasıl alabilirim ben, şansımı denemek istiyorum da. Oyunu az önce satın aldım, illa oynayıp mı düşürmem lazım, satın alabiliyor muyum yoksa?
Rozetler kısmına gelip kalan kartları pazardan al diyebilirsin. 3. seferde 70 kuruşluk arka plan düştü.

Geri
Yukarı