Steam'de nasıl kart düşürülür?

ne.z

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'deki oyunlarımdan hiç kart düşmedi, kart düşürmek için (uygulamasız) sadece oynamak mı gerekiyor yoksa özel görev tarzı şeyler varsa onları mı yapmak lazım?
Ek bilgi: Hesabımda 5 dolar limitini geçtim, 15 saate kadar oynadığım oyun var ve bahsettiğim oyunlar kart koleksiyonu olan oyunlar.

Son düzenleme:
Hocam her oyun kart düşürmüyor. Bazıları çok geç düşürüyor. Mesela ben bir oyunda kart düşürmek için 100 saat harcamıştım.

Steam'deki oyunlarımdan hiç kart düşmedi, kart düşürmek için (uygulamasız) sadece oynamak mı gerekiyor yoksa özel görev tarzı şeyler varsa onları mı yapmak lazım?
Ek bilgi: Hesabımda 5 dolar limitini geçtim ve 15 saate kadar oynadığım oyun var.
oynadığın oyunda kart koleksiyonu olmayabilir. Örneğin Red Dead Redemption 2'de kart yok.

Oynadığın oyunda kart koleksiyonu olmayabilir. Örneğin Red Dead Redemption 2'de kart yok.

Hocam her oyun kart düşürmüyor. Bazıları çok geç düşürüyor. Mesela ben bir oyunda kart düşürmek için 100 saat harcamıştım.

Oyunlarda kart koleksiyonu seçeneği var ve orada da kartlar gözüküyor, düşmesi için ortalama bir süre var mı yoksa rastgele mi oluyor?

Bir yerde okumuştum galiba oyunun 2. saatinden sonra çıkmaya başlıyor kartlar genellikle (istisnalar olabilir).

Kart köleksiyonu oyunlar sekmesinden aldığım oyunlar en fazla 4. saatte kart düşürdü o da bir keresinde oyunları kart düşürdükten sonra iade ettiğim için. Normalde 1-2 saat sonra düşmesi gerek.

Anladım, ilgilendiğiniz ve cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı