Steam'de kart nasıl düşürülür?

Akali Ablanız

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Su üç Hentai oyununu bitirdim ancak hiç kart düşmedi. Nasıl kart düşürülüyor?

1641458799100.png

Steam takas kartları 2 saatten sonra düşüyor, nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz anlamıyorum.
Idlemaster'da bile önce 2-2.5 saat kasıyor saati sonrasında kart düşürmeye başlıyor. Daha bu yılbaşı indiriminde kart kasmak için 100 adetten fazla oyun aldım ve hepsinde 2 saatten sonra düştü.

Aldığım bazı oyunlar bunlardı;
1641461530908.png

1641461633493.png

Yanlış bilgi vermeyin, steam forumlarında bile konuları var.

Son düzenleme:
1641461866264.png

It appears that the algorithm used by Steam to determine the rate at which cards drop was changed yesterday by Valve. After hearing numerous reports and doing testing of my own, it appears they have made this change to attempt to prevent people from purchasing a game, idling it for cards, selling the cards then refunding the game. As a result, most games will not start dropping Steam Trading Cards until approximately 2 hours of playtime has been recorded on your account.
1 haftadır 100 tane oyun kastım var nasıl yok. 😅

Ama var ve artık siz uzatmayın konuyu.

Kaynak neresi dostum? Destek ekibi yok diyor. Senin dedigine mi inanacagiz yoksa destek ekibine mi? Nedir kaynagin?

Eki Görüntüle 1262342

@BayKedi

Paylastigin yazinin tarihine bir bak önce. O eskidendi. Su an 2 saat kurali diye bir sey yok. Ben diyorum destek ekibine direkt sordum siz hala inatla iddialasiyorsunuz.

Öyle bir kural yok. Daha doğrusu genelleyeyim çoğu oyunda yok. Örneğin Zup! serisi 2 saat dolmadan kart düşürmenize müsaade edebiliyorken başka oyunlarda da tam tersi durum geçerli olabiliyor.

Eskiden düşüyordu şu an maalesef düşmüyor 2 saatten önce. Oyun alıp test edebilirsiniz.
Steam iade olayı geldiğinden sonra bu şekilde çünkü 2 saat iade süresi dolmadan kartları düşürüp oyunu satabilirdiniz.

Geri
Yukarı