Steam'de kart nasıl düşürülür?

Akali Ablanız

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Su üç Hentai oyununu bitirdim ancak hiç kart düşmedi. Nasıl kart düşürülüyor?

1641458799100.png

Eskiden 2 saat kurali vardi. Su an yok. Yani tam tersi.

Ben burada ne yazmisim?

Demek ki düsüyor. Ayni sekilde 2 saatten önce kart düsürenler de olmus. Demek ki rastgele düsüyor.

Benimle iddialasanlar beri gelsin. Valley oyununu daha demin indirdim sirf denemek icin. Buyurun, sonuclar.

Valley.png

Valley 2.png

Valley 3.png

Valley 4.png

2 saat oynamadan düsüyor muymus? Düsüyormus. Konu kapanmistir.

@BayKedi @Zakır Zakır @Bati.

Hicbir resmi kaynaginiz olmamasina ragmen inatlasiyorsunuz. Yok 2 saat dolmadan düsmez, yok 5 saat dolmadan düsmez. Ben diyorum Steam Destek ekibi rastgele düsüyor dedi siz hala kendi bildiginizi okuma cabasindasiniz.

@Akali Ablanız

Gördügünüz gibi 2 saat dolmadan bal gibi de kart düsüyor. Yanlis bilgi iceren mesaji cözüm olarak isaretlemenize gerek yok.

Son düzenleme:
Eskiden düşüyordu şu an maalesef düşmüyor 2 saatten önce. Oyun alıp test edebilirsiniz.
Steam iade olayı geldiğinden sonra bu şekilde çünkü 2 saat iade süresi dolmadan kartları düşürüp oyunu satabilirdiniz.
6-7 ay evvel gayet de güzel kart düşürüp iade ediyordum ama sen bilirsin.

Arkadaşım ile bu hafta indirimlerde kart düşürüp kar etmek için en az 200 oyun aldık 2 hesaba toplam neredeyse ve 2 saatten sonra düştü kartlar maalesef.

Gördügün gibi daha demin yükledigim oyunu birkac dakika oynadiktan sonra kart düsürdüm. Demek ki düsüyor. Rastgele düsüyor. 2 saat önce de düsebilir, 2 saat sonra da.

Geri
Yukarı